Криворізькі студенти виконали щедрівку розстріляного українського композитора

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
З ініціативи нашої редакції, учасники народного камерного хору «Crescendo» Криворізького педуніверситету сьогодні заспівали у супермаркеті твір Миколи Леонтовича.

«Це гімн Різдва, гімн Добра, Світла. Це вічне свято», — говорить диригент камерного народного хорового колективу «Crescendo» Вікторія Сергеєва.

Викладачі навчально-реабілітаційного центру «Сузір'я», дізнавшись від одного з учасників колективу про організацію флешмобу, вирішили приєднатись до виступу студентів Криворізького державного педагогічного університету.

Двоє учениць виконали щедрівку мовою жестів. Це було сюрпризом і для самих хористів.

«Люди так радіють, коли раптово звучить жива музика. Ми багато років поспіль колядуємо на Різдво. Раді відгукнутись на такі ініціативи», - розповідає після виступу хористка Ольга Кулакевич.

Флешмоб, під час якого майбутні педагоги просто зібрались в одній залі і заспівали перші звуки відомого на весь світ «Щедрика», привернув увагу покупців і працівників супермаркету.

За словами диригентки хорового колективу Вікторії Сергеєвої, сьогодні дуже важливо згадувати давно забуті твори українських композиторів.

«Цьогоріч виповнюється 100 років із дня написання твору. Леонтович, як на мене, - ментальний український композитор. Це ж генетичний код нашої нації. У 1921 році він був жорстоко вбитий у батьковому будинку», - розповідає керівниця хорового колективу КДПУ.

Музику Леонтовича не співали, не грали понад 50 років. Мистецтвознавці говорять, що нині «Щедрик» отримав нове життя. А значить, і заслужене визнання.

Редакція дякує керівництву супермаркету «Сільпо» за сприяння в організації та проведенні заходу.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 3 час 50 мин

Есть угроза

54 : 43

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com