Микола Колесник. Звіт депутата Криворізької міської ради

Главное фото новости
Фото: Приймальня депутата
1kr.ua
Звіт депутата Криворізької міської ради Миколи Колесника, депутата Криворізької міської Ради VII скликання, обраного від Криворізької міської організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП».

Ознайомитись із текстами звітів інших депутатів читачі можуть тут.

У тексті збережена орфографія і пунктуація автора тексту.

Проекти Рішень та депутатська діяльність

За один рік роботи як депутата Криворізької міської Ради VII скликання мною було подано 10 проектів рішень. Прийнято один проект рішення.

Детальніше далі.

1.Створення робочої групи з впровадження системи «Прозорро» не внесено до порядку денного
2. «Про встановлення мораторію (заборони) на введення з 01 липня 2016 року в дію підвищення цін і тарифів для населення на житлово – комунальні послуги в місті Кривому Розі» прийнято до розгляду, проте на сесії його було висвітлено як окреме питання, за яким доповідали голови фракцій, та прийнято за подання голови фракції «Опозиційний блок» Артюха В.М
3.«Про заборону розміщення на території міста інформаційних сюжетів щодо пасажирських перевезень до тимчасово окупованих територій: відпочинку в Криму та до країни-агресора – Росії» внесено до порядку денного, не підтримано
4.«Про заборону проведення гастрольних заходів, концертів, вистав та інших культурних заходів на території м. Кривого Рогу особам, які публічно підтримують агресію Російської Федерації, окупацію АР Крим, та не визнають так звані «ДНР» і «ЛНР» терористичними організаціями» внесено на розгляд до Порядку денного, не підтримано
5.«Про ліквідацію КП «Криворізька муніципальна гвардія», поданий після безпрецедентного порушення останнім прав громадян та представників ЗМІ бути присутніми на пленарному засіданні Криворізької міської Ради внесено до порядку денного, не підтримано
6. «Про перейменування площі ім.Олександра Поля на площу ім.40 БТрО «Кривбас»», задля вшанування пам’яті криворізьких героїв, воїнів 40 БТрО «Кривбас» проект не внесено до розгляду; надано відповідь, що більшість мешканців району проти подібного перейменування
7.«Про затвердження Положення про депутатський фонд Криворізької міської Ради на 2017 рік», мета проекту: виділенняна кожного депутата Криворізької міської Ради коштів у розмірі 700 тис. грн., які входили б до балансу депутатського фонду. Це дало б змогу депутатам оперативно вирішувати питання соціально – економічного характеру криворіжців через безпосереднє звернення до депутата міської ради (під контролем органів місцевого самоврядування) не внесено до порядку денного, з обґрунтуванням збалансованого на 2017 рік бюджету та відсутності коштів на дану программу
8. «Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій мешканців м. Кривого Рогу на 2017 – 2019 р.р.» , шляхом виділення по 1 500 грн. окремим категоріям мешканців міста на часткову компенсацію тарифів за житлово – комунальні послуги , замість запропонованих містом 500 грн. Проект Рішення було запропоновано прийняти хоча б на період опалювального сезону, оскільки 500 грн. навіть на 50% не компенсують мешканцям місячної оплати комунальних послуг ( на прикладі послуг з централізованого опалення) не внесено до порядку денного, з обґрунтуванням відсутності коштів у міському бюджеті
9. «Про відсторонення першого заступника міського голови Удода Є.Г.від виконання обов’язків» не внесено до порядку денного
10. «Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2015 №38 «Про затвердження Програми соціального захисту окремих категорій мешканців м. Кривого Рогу на 2016 рік»» шляхом внесення пункту про виділення одноразової матеріальної допомоги у розмірі 100 тис.грн. сім’ям учасників АТО, які перебувають у полоні або мають статус зниклих без вісти підтримано одноголосно, виконується

Був присутній на всіх чергових пленарних засіданнях міської Ради, в яких брав активну участь. Окрім того, двічі пропонував проект Розпорядження міського голови «Про впорядкування фінансово - господарської діяльності загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів міста» з метою заборонити побори в учбових закладах, спираючись на існуючу практику та досвід інших українських міст.

Депутатські звернення та запитання

За минулий рік мною було направлено 270 звернень та запитань, 2 з яких потягнули за собою відкриття кримінальних проваджень. Зокрема, питання утилізації біологічних відходів групи В медичними закладами нашого міста шляхом захоронення, що суперечить Наказу МОЗ, згідно якого дані відходи підлягають обов’язковій кремації. Майже всі лікарні, в тому числі протитуберкульозний диспансер №2, підтвердили співпрацю з КП «Ритуал Сервіс Плюс», яке утилізує дані відходи шляхом захоронення.

Внаслідок висвітлення цього питання, відмічається тенденція приведення діяльності з утилізації біологічних відходів групи В медичними закладами нашого міста у відповідність до закону.

Також завдяки чисельним запитанням встановлено, що КП «Ритуал Сервіс Плюс» не має відповідної ліцензії на здійснення утилізації відходів групи В.


Інше кримінальне провадження відкрито у зв’язку з використанням в облицюванні об’єктів містобудування, а саме Центру дитячої творчості у Центрально-Міському районі, радіоактивного граніту з Токівського гранітного родовища, що підтверджено незалежною експертизою, ініційованою Дніпропетровською обласною службою з надзвичайних ситуацій за моїми зверненнями.
Серед інших питань було висвітлено такі:

  • питання щодо раціонального використання позабюджетних коштів місцевою владою, отриманих в рамках укладених договорів Соціального партнерства з групою ТОВ «Метінвест» та ПАТ «Арселор-Міттал Кривий Ріг»;
  • порушення найбільшим перевізником Кривого Рогу ПАТ «Північтранс» умов договорів на автомобільні перевезення (перевищено кількість машин на маршрутах);
  • законність розташування на території міста малих архітектурних форм, які встановлені без дозвільних документів;
  • незаконно встановлені газові автозаправні станції на території міста;
  • питання закупівлі продуктів харчування учбовими закладами міста за завищеною у кілька разів ціною, що чітко вказує на нераціональне використання бюджетних коштів;
  • доцільність витрат на суму 8 млн.грн із міського бюджету на обслуговування районних у місті рад автомобілями КП «Автобаза №1» за 2015 рік та інші.

Громадська діяльність

З початку своєї діяльності в якості депутата міської Ради я не припинив опікуватися долями бійців АТО та їхніми сім’ями. Так, за моєю ініціативою було організовано 3 прес-конференції за участю членів родин захисників, які загинули й тих, хто перебуває в полоні.

Мета заходів – поширити практику виділення матеріальної допомоги цим людям з місцевих бюджетів в інших містах України, привернути увагу до питання визволення полонених. Таким чином, допомогу вже отримують сім’ї бійців не тільки з Кривого Рогу, а й з Дніпра, Рівного, Павлограду.

Також мною запропоновано створення робочої групи з питань впровадження матеріальної підтримки таких сімей на державному рівні під час виставки музею 40 БТрО «Кривбас» у Верховній Раді України 1-2 листопада 2016 року.

А для матерів та дружин бійців батальйону, які перебувають у полоні, посприяв організації зустрічі із спікером Верховної Ради України Андрієм Парубієм.
За моєї безпосередньої участі було здійснено доставку гуманітарних вантажів на передову, придбаних здебільшого за власний кошт, насамперед: продуктів харчування, медикаментів, оптики, генераторів, тактичного спорядження, комп’ютерного обладнання, ремкомплектів та запасних частин для військової техніки, лакофарбової продукції.

Восени організований відпочинок родин демобілізованих, загиблих і полонених бійців АТО в туристичному комплексі «Буковель». Оздоровилися 56 чоловік.
За моєю ініціативою понад 150 членів тих же родин протягом 2016 року взяли участь у благодійних заходах, присвячених річницям АТО і календарним святам.
Протягом року, що минув, надавав підтримку обласній лікарні ім. Мечникова, в якій регулярно проходять реабілітацію демобілізовані бійці з Кривого Рогу.

Разом з членами ГО «Батальйон Кривбас» відвідував і підтримував вихованців навчально-реабілітаційного центру «Сузір’я» для дітей із важкими розладами слуху і мовлення.

Діти центру брали участь у благодійних заходах, отримували подарунки до свят.

Виступив учасником у благодійному заході з нагоди Дня незалежності України, організованому Дніпропетровською обласною адміністрацією, який проходив на базі аеродрому «Майське» на Дніпропетровщині. Разом з бійцями АТО, які отримали важкі поранення на передовій, здійснив стрибок з парашутом в рамках проекту «Так, я можу». А із професійними спортсменами-парашутистами, яким я також є, виконав символічний стрибок, під час якого було створено незамкнене коло на честь загиблих – місце залишили для тих, хто пішов у небо.


ЗМІ

За рік вийшло понад 70 публікацій в центральних ЗМІ та близько 10 в місцевих друкованих виданнях з посиланням на мене, як депутата, таких як «Домашня газета», «Червоний гірник» та інші.

Наприкінці року взяв участь в програмі «Право на владу» на телеканалі 1+1, присвяченій проблемі звільнення заручників та полонених:
Неодноразово брав участь в програмі «Військовий щоденник» на телеканалі 112, був гостем програм «Політпростір» та «Легітимні» на місцевій медіа-платформі Експерт-КР. Давав інтерв’ю телеканалам «Рудана» і «Криворіжжя».

Висловлюю подяку криворіжцям за підтримку і довіру. Завдяки нашій співпраці ми маємо надію здійснити реальні зміни у Кривому Розі. Запрошую всіх до приймальні Криворізької міської організації політичної партії «Українське об’єднання патріотів –УКРОП».Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город