Прес-конференція щодо заяви про напад поліцейських на дім священника у Кривому Розі

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Сьогодні відбулася прес-конференція щодо заяви про напад поліцейських та спробу чинити тиск на отця Ігоря Дмитришина, члена Криворізької Ради Церков, священика Української Греко-Католицької Церкви (далі УГКЦ - ред.) в Кривому Розі.

Нагадаємо, 5 січня у дім священника ввірвалися невідомі особи. Вони були на подвір’ї, намагалися проникнути в дім, де проживає священик із сім’єю. Потім приїхала поліція.

Полісмени нібито звинуватили й обшукали сина священика, студента Київської трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ.

На заході були члени Криворізької Ради Церков (далі КРЦ - ред.): представник Української Греко-Католицкої Церкви Іван Талайло, Німецької євангелічно-лютеранської церкви України (НЄЛЦУ) Олег Фішер, об'єднання Християнських церков «Дім Хліба» Валерий Григораш (Головуючий КРЦ), секретар Криворізької Ради Церков Роман Морозов, отець Ігор Дмитришин та його син, якого звинувачують у крадіжці мобільного телефона.

Представники КРЦ вважають, що напад був пов’язаний з візитом глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженнішого Святослава (Шевчука) та з його зустріччю з КРЦ 18 грудня минулого року.

Тоді під час візиту Блаженніший сказав: «Коли ми будемо виступати і боротися за якісь права – не йдеться лише про нас. Ідеться про всі церкви та релігійні організації. Бо коли ми говоримо, що ми є дискриміновані, ідеться про формування відкритого суспільства. Відкритість означає відсутність будь-яких упереджень. Тому-то Криворізька Рада Церков, яка змагається за справедливість, – змагається за те, щоб Кривий Ріг був справді демократичним містом».

Криворізька рада церков звернулася до керівництва поліції з вимогою провести прозоре службове розслідування задля встановлення правомочності описаних дій працівників.

Про деталі зустрічі читайте у наступних публікаціях.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
43 мин

Все хорошо

04 : 12

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com