Мешканка Кривого Рогу потрапить до Книги рекордів Гіннеса

Главное фото новости
Фото: adm.dp.gov.ua
1kr.ua
Наталя Мудрик, мешканка Кривого Рогу виготовила ґердан (прикраса з бісеру на шию у вигляді вузької стрічки, - ред.) довжиною понад 3 метри та вагою у два кілограми.

Жінка два роки мріяла створити великий ґердан з бісеру. Вона розпочала роботу над виробом у січні 2016 року. Нині прикраса вже готова. Вона зроблена з восьми кольорів бісеру та важить 1920 грамів.

«Я – українка, тому хотіла встановити рекорд з національним виробом. Ґердан – саме такий. Це бісерна прикраса на шию у вигляді вузької стрічки. Її виготовляють з різнокольорових намистин, що утворюють геометричний орнамент Прикрасу я назвала «Барвиста Україна», - розповіла Наталя Мудрик.

До захолення бісероплетінням, пані Мудрик працювала в міліції. Затримуючи порушника, криворожанка отримала серйозну травму хребта. Через інвалідність довелося залишити службу.

Потім Наталія Мудрик зайнялася кульовою стрільбою та стала 11-разовою Чемпіонкою України, Чемпіонкою Європи, Срібною призеркою Чемпіонату Світу, Майстром спорту України міжнародного класу.

Під час підготовки до чергових змагань, Наталя Мудрик пошкодила біцепс. Під час реабілітації жінка захопилася рукоділлям.

«Спочатку я вишила картину з зображенням кульбаб. Моєю першою роботою з бісеру став маленький ґердан. Вже далі було багато виробів, прикрас. Багато дарувала людям. Мої роботи є і за кордоном», - розповідає про своє захоплення Наталя Мудрик.

Жінка подала заявку на встановлення рекорду України.

Як повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА, ґердан Наталі Мудрик потрапить і до «Книги рекордів Гіннеса», оскільки такої великої шийної прикраси у світі ще не було.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
18 мин

Все хорошо

02 : 33

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Культура

Booking.com