Чого злякалось управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради?

Главное фото новости
Фото: google.com
1kr.ua
Виконавчий комітет Криворізької міської ради розміщує сайти на російських доменах.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав представник громадської спілки «Екологічна рада Криворіжжя».

Євген пише, що офіційний веб-сайт Управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради розміщенний на російських серверах.

28 грудня минулого року криворіжець подав інформаційний запит до Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації «Доступ до правди».

«Інтернет-ресурс з доменним ім’ям vnz.at.ua позіціонується як офіційний сайт Управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради. На ресурсі розміщено вичерпну інформацію щодо галузі науки та освіти в Кривому Розі. Разом із тим, з бази даних доменних імен відомо, що фактичний хостінг інтернет-ресурсу vnz.at.ua розміщено в Російській федерації: Москва, вулиця Барклая будинок 6 будівля 5, офіс 408. Оператором хостінгу є організація «Compubyte Limited», - зазнечено у запиті.Відповідь Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації була такою:

«...розміщення офіційних інтернет-ресурсів органів місцевої влади України на серверах держави-агресора створює загрозу інформаційній безпеці України.

Для розміщення офіційних інтернет-ресурсів органам державної влади слід використовувати домени GOV.UA та УКР. Захист веб-ресурсів від несанкційованого доступу здійснюється згідно з документом НД ТЗІ 2.5-010-03».

Вчора сайт ще не працював. На сторінці було зазначено: «Проводятся технічні роботи. Сайт змінює хостінг». (Хостінг - послуга з надання ресурсів для розміщення інформації на сервері, - ред.).Станом на 9:30 ранку сьогодні, 9 січня, на сервері з'явилось нове оголошення: «Сайт змінив хостінг на сервери, розташовані в Україні».
Під постом Євгена ще один криворіжець зазначив, що направив аналогічний запит про е-мейли посадових осіб.
Нагадаємо, нещодавно технічні роботи велися у розділі «Екомоніторинг» ресурсного центру «Крогерс». І до сих пір не праціє сайт з елекронними петиціями криворіжців.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
33 мин

Все хорошо

05 : 22

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com