Микола Дектярьов. Звіт депутата Криворізької міської ради

Микола Дектярьов. Звіт депутата Криворізької міської ради

Фото: Первый Криворожский

Звіт про депутатську діяльність Дектярьова Миколи Валерійовича, обраного від Криворізької міської організації Політичної Партії «Об’єднання «Самопоміч».

Микола Дектярьов є членом постійної комісії з питань земельних відносин, містобудування, комунальної власності міста.

Депутат за час роботи подав 2 проекти рішення (фракційних - ред.). Жоден з них не був прийнятий. Взяв участь у 14-х із 14-ти засіданнях комісій, 15 разів був присутній на засіданнях міськради (із 18-ти - ред.), 25 разів виступав під час засідань, оформив 60 депутатських звернень.

Редакцією збережено форму викладу звіту, орфографію і пунктуацію автора тексту.
Основні напрямки роботи Результати роботи
1.У статусі кандидата у депутати звернувся до управління екології міськвиконкому з питання ліквідації несанкціонованого звалища сміття у приватному секторі на виборчому окрузі (вул. Бердянська). Питання вирішене. Звалище сміття ліквідовано.
2.Звернувся до управління благоустрою та житлової політики міськвиконкому з питання ремонту покрівлі будинку на вул. Кузнецова. Питання вирішене.
3.Звернувся до управління благоустрою та житлової політики міськвиконкому з питання відновлення зливнесточних труб на будинку по вул. Курчатова. Питання вирішене.
4.Скликав та взяв участь у зборах громадян. Запросив на збори представника відділу ЖКГ Саксаганського райвиконкому. На виконання доручень виборців направив депутатське звернення до міського голови з питання ремонту дороги біля багатоповерхового будинку на вул. Подбєльского (Покровська) Питання вирішене. Відновлене асфальтне покриття з улаштуванням бордюрів.
5.Звернувся до міського голови, до постійної комісії з питань комунального господарства, транспорту та зв’язку міської ради, з питання взяття на баланс управління благоустрою та житлової політики міськвиконкому двох безхазяйних дитячих майданчиків на виборчому окрузі. Питання вирішене. Безхазяйні дитячі майданчики в районі перехрестя вул. Світлогорська та вул. Каспійська обліковані на балансі управління благоустрою та житлової політики міськвиконкому.
6.Звернувся до управління благоустрою та житлової політики міськвиконкому з питання відновлення асфальтного покриття на тротуарі по вул. Байди Вишневецького. Питання частково вирішене.
7.Звернувся до начальника Криворізького відділу поліції з питання розташування місця торгівлі наркотичними препаратами у лісопосадці за будинком № 105 по вулиці Світлогорська (виборчий округ).
За інформацією управління поліції під час перевірки затримано осіб, які мали при собі наркотичні препарати.
8.Звернувся до КП «Криворіжтепломережа» з питання відновлення ізоляції тепломереж на вул. Дмітрія Донського. Питання вирішене. Ізоляція теплових мереж відновлена.
9.Звернувся до управління благоустрою та житлової політики міськвиконкому з питання відновлення люків на колодязях поблизу дитячих майданчиків. Питання вирішене. Люки на колодязях відновлені.
10.Звернувся до управління благоустрою та житлової політики міськвиконкому з питання ремонту зупиночного павільйону «вул.. Світлогорська». Питання вирішене. Здійснений капітальний ремонт зупиночного павільйону «вул. Світлогорська».
11.Звернувся до управління благоустрою та житлової політики міськвиконкому з питання встановлення світлофорного об’єкту на вулиці Тинка (генерала Радієвського) Питання вирішене. Світлофорний об’єкт встановлений.
12.Звернувся до відділу транспорту міськвиконкому з питання продовження автобусного маршруту № 291. Питання вирішене. Автобусний маршрут продовжений.
13.Скликав та взяв участь у зборах виборців. На виконання доручень виборців направив депутатське звернення до міського голови з питання ремонту міжквартальний доріг по вул.. Хетагурова та О. Олеся. Ремонт між квартальний доріг по вул.. Хетагурова та О. Олеся. заплановано здійснити у 2017 році.
14.Звернувся до управління благоустрою та житлової політики міськвиконкому з питання відновлення освітлення у сквері. Питання частково вирішене. Відновлено частину освітлення у сквері.
15.Звернувся до міського голови з питання відновлення роботи електронних табло на зупинках громадського транспорту Керівництвом КП «Міський тролейбус» вжиті відповідні заходи.
16.Взяв участь у зборах громадян. На виконання доручень виборців направив депутатське звернення до міського голови з питання ремонту міжквартальний доріг по проспекту 200-річчя Кривого Рогу 32,34 Питання вирішене. Ремонтні роботи виконані.
17.Під час засідання комісії з питань земельних відносин, містобудування, комунальної власності міста виступив проти реорганізації позашкільного закладу «Веселка». Спільно з депутатами фракції Бурман Л.В., Петрухіним А.В. здійснили виїзд на місце розташування закладу. З даного питання проведена бесіда з заступниками міського голови. Рішення про реорганізацію позашкільного закладу «Веселка» знято з порядку денного сесії.
18.Спільно з депутатами фракції Бурман Л.В., Петрухіним А.В. виявлено незаконний пункт прийому металобрухту. Викликано робітників поліції. Припинено діяльність незаконного пункту прийому металобрухту.
19.Взяв участь у виїзному засіданні комісії з питань земельних відносин, містобудування, комунальної власності. Розглянуто питання незаконного встановлення металевих гаражів на прибудинкових територіях. На виконання рекомендацій комісії, виконкомом Покровської районної у місті вжиті відповідні заходи.
20.Взяв участь у зборах громадян з питання припинення газопостачання. Звернувся до ПАТ «Криворіжгаз» з питання відновлення газопостачання на будинок по вул. Спаська 20. Питання вирішене. Газопостачання відновлене.
21.Звернувся до ПАТ «Криворіжгаз» з вимогою не встановлювати загальнобудинковий лічильник на будинках ОСББ по пр. 200-річчя Кривого Рогу. Роботи по встановленню загально будинкового лічильника не проводилися.
22.Звернувся до заступника міського голови зі спірного питання розмежування балансової належності систем водопостачання між КП «Кривбасводоканал» та ОСББ «Спаська 16,17,18». Питання розглянуте управлінням комунальної власності міста. КП «Кривбасводоканал» направлений відповідний лист, щодо взяття на балансовий облік систем водопостачання.
23.Звернувся до ПАТ «Криворіжгаз», ТОВ «Житлосервіс-КР», начальника відділу ЖКГ Саксаганського райвиконкому з питання припинення газопостачання на частину будинків у зв’язку з аварійним станом оголовків вентиляційних каналів. Здійснив депутатський контроль за розв’язанням питання. Питання частково вирішене.
24.Скликав та взяв участь у зборах виборців. Запросив на збори депутата обласної ради Туровську І.Л. Під час зборів обговорено питання реалізації Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» Громадянами прийнято рішення розглянути альтернативні управляючі компанії.


До кого з депутатів міської ради Кривого Рогу Вам доводилось звертатись за вирішенням особистих питань?

0.53% (14 голосов) Абрамова Валентина (Опозиційний блок)
0.34% (9 голосов) Антонов Дмитро (За успішний Кривий Ріг)
0.68% (18 голосов) Артюх Віктор (Опозиційний блок)
0.64% (17 голосов) Бабаліч Михайло (За успішний Кривий Ріг)
2% (53 голоса) Бабенко Ольга (Батьківщина)
0.26% (7 голосов) Богатирьов Андрій (Опозиційний блок)
1.69% (45 голосов) Бондаренко Ольга (Об’єднання Самопоміч)
0.11% (3 голоса) Бруснік Тетяна (Опозиційний блок)
0.19% (5 голосов) Борисов Андрій (Опозиційний блок)
0.19% (5 голосов) Букреєв Олексій (Батьківщина)
0.64% (17 голосов) Бурман Людмила (Об’єднання Самопоміч)
0.15% (4 голоса) Волик Альона (Опозиційний блок)
0.08% (2 голоса) Васильченко Дмитро (Опозиційний блок)
0.3% (8 голосов) Гай Володимир (Опозиційний блок)
0.56% (15 голосов) Гресько Валерій (Опозиційний блок)
0.15% (4 голоса) Грунін Іван (Батьківщина)
9.71% (258 голосов) Данелія Гіоргій (Солідарність)
0.87% (23 голоса) Дектярьов Микола (Об’єднання Самопоміч)
2.41% (64 голоса) Дудка Євгеній (Об’єднання Самопоміч)
0.15% (4 голоса) Карий Михайло (Батьківщина)
0.41% (11 голосов) Католиченко Лілія (Опозиційний блок)
0.11% (3 голоса) Клімін Олег (Опозиційний блок)
18.52% (492 голоса) Колесник Микола (Укроп)
1.09% (29 голосов) Коломоєць Артем (Опозиційний блок)
5.53% (147 голосов) Король Руслан (Укроп)
0.11% (3 голоса) Костиря Олександр (За успішний Кривий Ріг)
0.19% (5 голосов) Криштопа Ігор (Опозиційний блок)
0.11% (3 голоса) Лазарева Ольга (Укроп)
0.15% (4 голоса) Лазуков Сергій (Укроп)
0.19% (5 голосов) Логачов Анатолій (Опозиційний блок)
11.11% (295 голосов) Ляденко Олег (Опозиційний блок)
0.83% (22 голоса) Макаренко Олександр (Солідарність)
0.3% (8 голосов) Максименко Валентина (Опозиційний блок)
2.48% (66 голосов) Маляренко Сергій (Опозиційний блок)
0.11% (3 голоса) Матвєєнко Олена (Опозиційний блок)
1.81% (48 голосов) Милобог Юрій (Об’єднання Самопоміч)
0.9% (24 голоса) Мізан Андрій (Укроп)
0.19% (5 голосов) Мкртчян Артем (Опозиційний блок)
2.45% (65 голосов) Морозов Юлій (Сила Людей)
2.11% (56 голосов) Немченко Андрій (Сила Людей)
0.49% (13 голосов) Ніконенко Дмитро (Опозиційний блок)
2.07% (55 голосов) Павліков Артур (Солідарність)
0.49% (13 голосов) Палій Євгенія (Опозиційний блок)
0.53% (14 голосов) Пасічник Олександр (Солідарність)
0.23% (6 голосов) Петрухін Антон (Об’єднання Самопоміч)
0.11% (3 голоса) Плакса Дмитро (Батьківщина)
0.56% (15 голосов) Пожарська Зоя (Опозиційний блок)
0.19% (5 голосов) Пономарьов Олег (Опозиційний блок)
1.58% (42 голоса) Попович Сергій (Сила Людей)
0.26% (7 голосов) Присяжнюк Віктор (Опозиційний блок)
0.11% (3 голоса) Сідлецький Олександр (Опозиційний блок)
0.34% (9 голосов) Смалій Олександр (За успішний Кривий Ріг)
4.71% (125 голосов) Сова Світлана (Сила Людей)
0.15% (4 голоса) Станков Павло (Опозиційний блок)
2.67% (71 голос) Ткаченко Григорій (Опозиційний блок)
3.43% (91 голос) Федосенко Юрій (Укроп)
0.11% (3 голоса) Фролова Світлана (Опозиційний блок)
8.92% (237 голосов) Цюпа Юрій (Солідарність)
0.19% (5 голосов) Черствий Геннадій (Батьківщина)
0.26% (7 голосов) Шаповалова Катерина (За успішний Кривий Ріг)
0.26% (7 голосов) Шевченко Наталія (За успішний Кривий Ргі)
0.53% (14 голосов) Шишка Наталія (Об'єднання Самопоміч)
0.94% (25 голосов) Штанько Ігор (Укроп)
0.49% (13 голосов) Богданов Андрій (Солідарність)

2 656 ответов

Комментарии (5)

Evdokia.krasna

21:47, 05 января 2017

такой тихий депутат, а гля - работает,выходит

nata15

21:59, 05 января 2017

Знайомий псевдонім. Запамятувала: чи то пані Туровська, чи хтось з фракції Самопоміч, за ним ховається...

Вадим

08:39, 06 января 2017

А есть фото, где депутат один, а не для массовки с однопартийцами идёт?

Dektyarev

12:48, 06 января 2017

Фото были взяты редакцией сайта на свое усмотрение с моей страницы в фейсбуке.

Viktor Kp

13:11, 06 января 2017

Молодцы Колеснику рейтинг накрутили аж 462 человека, хоть бы не стыдились 1кр так откровенно его пиарить. Я понимаю что он владелец вашего сайта, но всему мера есть.

Ссылка скопирована в буфер обмена