На вокзалах «Укрзалізниці» покращують умови для людей з обмеженими можливостями

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У 2016 році, ПАТ «Укрзалізниця» виконала роботи з адаптації залізничної інфраструктури для людей з особливими потребами.

Як повідомляє прес-служба підприємства, на 19-х вокзалах, 32-х станціях та 6-х зупиночних платформах облаштовано 60-т пандусів. На 9-и вокзалах понижено бордюри та платформи.

У 2017 році роботи зі створення належних умов для доступу людей з інвалідністю до об’єктів залізничної інфраструктури буде продовжено.

До співпраці керівництво «Укрзалізниці» долучило експертів української Національної Асамблеї людей з інвалідністю та працівників ресурсного центру «Безбар’єрна Україна».

Співробітники «Укрзалізниці» облаштували залізничні каси, нанесли тактильні наземні, підлогові покажчики та попереджувальні контрастні позначення.
Пандусами й поручнями були обладнані вокзали, зали очікування, зокрема на станціях:

Кривий Ріг-Головний, Кривий Ріг, Стрий, Мостиська 2, Дрогобич, Харків-Левада, Лосеве, Ізюм, Шепетівка, Миронівка, Бердичів, Кам’янець-Подільський, Коростень, Бахмач, Ворожба, Конотоп, Шостка, Дніпродзержинськ-Пасажирський, Синельникове-1, Чаплине, Нікополь, Марганець, Мелітополь.

Також облаштовані кабіни санітарних приміщень для громадян на візках на станціях Коростень, Костянтинівка, Мелітополь, Броди, Стрий, Мостиська-2, Дрогобич, Ковель, Здолбунів, Мукачеве, Харків-Левада, Лосеве, Харків-Балашовський, Основа, Козача Лопань, Люботин, Миргород, Ромни, Ромодан, Гребінка, Чернігів, Кам’янець-Подільський, Бахмач, Ворожба, Конотоп, Хутір-Михайлівський, Шостка, Дніпропетровськ-Південний, Дніпродзержинськ-Пасажирський, Синельникове-1, Павлоград-1, Чаплине, П’ятихатки, Апостолове, Нікополь, Марганець та Пологи.

Для зручності людей на візках встановлено понижені бордюри пішохідних тротуарів на станціях Броди, Первомайськ-на-Бузі, Шепетівка, Миронівка, Бердичів, Коростень та ін., понижено вікна у квиткових касах вокзалів на станціях Херсон, Миколаїв, Полтава Південна, Козятин, Біла Церква, Фастів, Хмельницький та ін., понижено вікна у дверях чергового по вокзалу та встановлено кнопку виклику на станціях Кременчук, Полтава-Київська, Лубни, Гребінка та ін.

На станціях Ковель, Здолбунів, Сарни, Мукачеве, Черкаси, Харків-Пасажирський, Суми, Мерефа, Красноград та інших залізничники встановили інформаційні табло, піктограми, візуальні попередження-покажчики, а для пасажирів із вадами зору встановлено інформаційні стенди з використанням рельєфного літерно-цифрового шрифту та шрифту Брайля, нанесено рельєфно-тактильні лінії по краях платформ.

Облаштовані додаткові місця для паркування автомобілів людей з особливими потребами на вокзалах станцій Бахмач, Ворохта, Хутір-Михайлівський, Шостка, Апостолове; облаштовано паркувальну зону на станції Лозова, оновлені носії інформації на вокзалі, встановлено пандус у будівлі медпункту станції Кременчук.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 1 час 14 мин

Есть угроза

01 : 35

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com