Криворізькі студенти таки отримають стипендії

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Вчора відбулась чергова зустріч представників студентства та Міністерства освіти та науки.

Про це на сторінці у Фейсбуці пише голова громадської організації «Студентське антикорупційне агентство» Микита Андрєєв.

За його словами, після зустрічі було вирішено:

- академічні стипендії тепер будуть встановлені на рівні 1100 гривень (для певних спеціальностей - 1400 гривень);

- для відмінників стипендія буде більшою - 1600 гривень.

Крім того, будуть виплачуватись і соціальні стипендії для пільгових категорій.

«Загалом стипендію отримуватимуть близько половини студентів-бюджетників при тому, що раніше отримували близько 70%. Для тих, хто завжди ледве виходив на стипендії - це погано, для тих, хто завжди гарно вчився - це добре, адже чому вони мають отримувати меншу стипендії просто для того, щоб загальним стипендіальним фондом ділится з тими, хто ледве витягує?»,
- пише на сторінці Микита.

Микита Андрєєв також говорить, що зараз залишалося лише узгодити певні технічні речі в постанові про стипендіальне забезпечення.

«Але як би там не було, студенти мають пам'ятати, що все, що ми маємо зараз, навіть в новій системі, далося не просто так, і могло бути гірше. Стипендіальний фонд став більшим, ніж в минулому році, хоча ще влітку лунали заклики скасувати стипендії взагалі, а також бюджетну форму навчання на магістратурі», - додав Микита.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество