Відповідь з минулого. Неіснуюча структура

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Після інформації про здорожчання вартості проїзду в електротранспорті Кривого Рогу, наші читачі скаржилися на відсутність у транспорті квитків із вказаною новою вартістю проїзду.

Чому так склалося, ми поцікавились у мера міста, який переадресував запит редакції комунальним підприємствам.

Відповіді на запитання читайте у наступній публікації. Наразі звернімо увагу на реквізити бланку.

Надаючи відповідь начальникові відділу транспорту та зв'язку міськвиконкому Сергієві Сиротюку, комунальне підприємство зазначило, цитуємо:

«Виконавчий комітет Криворізької міської Ради народних депутатів Управління житлово-комунального господарства».На офіційному сайті виконкому вказана актуальна назва: «Виконком Криворізької міської ради».
Якщо вірити обліковій картці, опублікованій на офіційному сайті Верховної Ради України, виконком носить іншу назву.

А саме: «Криворізька міська рада». Щоправда, на сайті ВРУ вказана стара назва площі - Радянська. Нині вона називається площа Молодіжна. І на ній є лише одна споруда - будинок рад.Цього не заперечує і сам виконком міської ради. На усіх відповідях, що їх надають на наші інформаційні запити відділи виконавчого комітету, вказується нинішня назва, а не назва 20-літньої давнини.
До слова, згаданого у реквізитах документу управління житлово-комунального господарства теж не існує. Нині воно називається «Управління благоустрою та житлової політики»

У зв'язку з цим задаємося питанням: чи має юридичну силу докумeнт, на якому вказано нeіснуючий орган влади і ліквідований кілька років тому його структурний підрозділ.

Читайте також: У Кривому Розі порушують Закон України «Про доступ до публічної інформації»


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
2 час 47 мин

Все хорошо

07 : 57

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com