Бути здоровим можна і задешево, - Міністерство охорони здоров'я

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Поліпшення якості медичної допомоги в Україні, втілення нових технологій лікування і глибокий аналіз ефективності та безпеки лікарських втручань в організм хворого є важливими характеристиками сучасної медицини.

Велику роль у цьому відіграє втілення в клінічну практику принципів доказової медицини (evidence based medicine).

Про це на сторінці у фейсбуці пишуть фахівці Міністерства охорони здоров'я України.

Доказова медицина – підхід до медичної практики, який базується на використанні доказів, отриманих в результаті проведення якісних клінічних досліджень.

У вузькому розумінні «доказова медицина» - це спосіб медичної практики, коли лікар застосовує у веденні пацієнта тільки ті методи, корисність яких доведена шляхом доброякісних досліджень.

Знання, отримані в процесі масштабних достовірних наукових досліджень, використовуються щоби призначати обстеження і лікування для кожного конкретного пацієнта.

Такий підхід підвищує якість надання медичної допомоги, значно знижує фінансові та часові витрати на діагностику та лікування пацієнтів.

Якщо лікарі використовуватимуть принципи доказової медицини, витрати пацієнтів на лікування знизиться у десятки разів. Адже часто, коли пацієнт приходить до лікаря, хворий отримує цілий список медикаментів, для «перестраховки», ціна на які не може не пригнічувати.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
2 час 47 мин

Все хорошо

05 : 41

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com