У Кривому Розі вчилися рятувати потопельників

Главное фото новости
Фото: ДСНС
1kr.ua
Вчора на Кресівському водосховищі річки Саксагань криворізькі рятувальники провели тактичні навчання з порятунку людей на воді взимку.

У навчаннях взяли участь співробітники 3-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Дніпропетровській області та співробітники комунального підприємства «Аварійно-рятувальна мобільна служби рятування на воді».

Рятувальники відпрацювали декілька способів порятунку потопаючого та згадали як реанімувати потерпілого, витягнутого з води.

Заняття проводили начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Криворізької міської ради Сергій Жупінас, начальник 3-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Геннадій Єрешко, виконуючий обов’язки начальника Криворізького міського управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Олександр Свірідов та начальник КП «Аварійно-рятувальна мобільна служби рятування на воді» Володимир Бєлік.

Завдяки тактичним навчанням, рятувальники закріпили вже набуті знання та навички з порятунку людей на воді взимку.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
30 мин

Все хорошо

12 : 16

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com