У Кривому Розі вчилися рятувати потопельників

У Кривому Розі вчилися рятувати потопельників

Фото: ДСНС

Вчора на Кресівському водосховищі річки Саксагань криворізькі рятувальники провели тактичні навчання з порятунку людей на воді взимку.

У навчаннях взяли участь співробітники 3-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Дніпропетровській області та співробітники комунального підприємства «Аварійно-рятувальна мобільна служби рятування на воді».

Рятувальники відпрацювали декілька способів порятунку потопаючого та згадали як реанімувати потерпілого, витягнутого з води.

Заняття проводили начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Криворізької міської ради Сергій Жупінас, начальник 3-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Геннадій Єрешко, виконуючий обов’язки начальника Криворізького міського управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Олександр Свірідов та начальник КП «Аварійно-рятувальна мобільна служби рятування на воді» Володимир Бєлік.

Завдяки тактичним навчанням, рятувальники закріпили вже набуті знання та навички з порятунку людей на воді взимку.Комментарии (2)

Клинт Иствуд

10:38, 28 декабря 2016

"ПОТОПЕЛЬНИКІВ" - редакторы 1кр заканчивали вообще школу??

Hикнейм

12:22, 28 декабря 2016

Электроудочкой надо попробовать. Есть шанс что сами повыпрыгивают. А тех кто сейчас по льду рыбу ищет - сам бы потопыв.

Ссылка скопирована в буфер обмена