У центрі реабілітації для бійців АТО оздоровились 751 солдат

Главное фото новости
Фото: adm.dp.gov.ua
1kr.ua
У реабілітаційному центі для учасників АТО за рік реабілітацію пройшов 751 боєць.

Зараз реабілітацію проходять 40 демобілізованих воїнів.

«Створюючи реабілітаційний центр для учасників АТО, ми радилися з провідними американськими, литовськими та ізраїльськими фахівцями. Їх досвід допоміг винайти дієвий підхід до реабілітації демобілізованих. Він полягає у комплексній допомозі – медичній, фізіотерапевтичній, психологічній, психіатричній, соціальній. Нині реабілітаційному центру – рік», - повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Володимир Зайцев, лікар-терапевт центру зазначає: «Лікування, у якому поєднуються декілька напрямків, більш ефективне. Позитивний результат відчутний після першого курсу реабілітації. Він триває до 20 днів».

Завершує курс лікування й мешканець Кривого Рогу Юрій Петренко. У боях в зоні АТО чоловік отримав контузію. Через це був демобілізований достроково.

У реабілітаційному центрі він вже вдруге: «Мені є з чим порівняти, із впевненістю можу сказати, що цей реабілітаційний центр - найкращий. До кожного бійця тут індивідуальний підхід. Медики та психологи - справжні професіонали. Дні тут просто пролітають», – розповів боєць.

Як наголошує Володимир Зайцев, у реабілітаційному центрі військовослужбовці не лише приймають медикаменти. Тут вони проходять лазерну терапію, магнітотерапію, ультразвукову інгаляцію, масажі, лікувальні ванни, грязі. У закладі є спеціальне обладнання для «гімнастики» судин.

Пройти реабілітацію у центрі можуть усі демобілізовані. За направленням потрібно звернутися до сімейного лікаря або до центру за адресою: площа Соборна, 14 у місті Дніпро.

До слова, у Кривому Розі бійців АТО нагородили медалями та нагрудними знаками.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Происшествия