Перший Різдвяний ярмарок на Інгульці

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
На площі біля головної ялинки у житломасиві Інгулець вперше провели святковий новорічний ярмарок.

Ініціатори «Святкових вечорниць» - волонтери Міжнародного благодійного фонду «Ожина» та Громадської спілки «Спільна Мета».

«Святкові вечорниці» - це простір вільного спілкування, де кожен бажаючий має змогу виявити талант, долучитися до спільного відпочинку та спілкування з іншими мешканцями.

Для тих, хто прийшов на ярмарок, співали українські пісні учні ЗОШ №114, Криворізької гімназії №127 та хор ветеранів «Калинонька».

На ярмарку відвідувачів чекали кілька локацій.

На «Хуторах народних майстрів» правили майстрині, які презентували подарунки для коханих, вітальні листівки, шоколадниці, інтер’єрні іграшки ручної роботи, і ялинкові прикраси з фетру, прикраси до зачісок тощо.

У «Панській Корчмі» інгульчани грілися чаєм, кавою та глінтвейном, а поруч у «Хуторі панянки» учасники ярмарку купували смаколики.

«ФрендБар», «Локація побажань», «Майстерня» - кожен шукав, що до душі саме йому.

Понад 15 команд власноруч виготовили еко-ялинки з дерева.

За словами ідейників свята, участь в організації ярмарку взяли 50 інгульчан.

За два дні ярмарку повз локації пройшло багато люду.

Принаймні, організатори ярмарку говорять, що для їхнього житломасиву - це доволі високий показник відвідуваності такого заходу.

Подібний ярмарок заплановано і на сьоме січня.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город