Порушення на 8 мільйонів гривень виявлені у «Кривбасводоканалі»

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
За результатами перевірки держфінінспекцією фінансово-господарчих справ комунального підприємства «Кривбасводоканал» виявлено порушень більше ніж на 8 мільйонів гривень.

Про перевірку «Кривбасводоканалу», що проведена у 2016-му році державною фінансовою інспекцією журналістам «Першого Криворізького» стало відомо з відповіді на запит депутата Тернівської районної у місті ради Андрія Кондратьєва.

У відповіді від державної аудиторської служби України йдеться про те, що держфінінспекція провела перевірку у 2016-му році комунального підприємства Кривого Рогу, що займається водопостачанням.

Інспекція виявила порушень на загальну суму 8 мільйонів 106,9 тисяч гривень.

З цієї суми виявлено порушень, що призвели до втрати фінансових та матеріальних ресурсів на суму - 7 мільйонів 965 тисяч гривень.

Перевірка господарської документації проводилася за період від 01.09.2013 року по 30.06.2016 року.

Результати перевірки передані Службі безпеки України. Нині дані перенаправені у Дніпропетровську обласну прокуратуру, яка і порушила кримінальне провадження. Про це також йдеться у відповіді на депутатський запит.

На жаль, редакція не знає деталей слідства, адже без дозволу слідчого чи прокурора ніхто не має права розголошувати такого роду дані.






Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город