У Кривому Розі встановили енергоефективні вікна за гроші з «Громадського бюджету 2016»

Главное фото новости
Фото: press.opora
У Кривому Розі до кінця року реалізуються проекти-переможці конкурсу місцевого розвитку «Громадський бюджет 2016».

Одним з переможців конкурсу стало ОСББ (об'єднання співвласників багатоквартирного будинку - ред.) «Інгулець 27», що на проспекті Перемоги, 22. Мешканці будинку вирішили подати проект, у якому передбачалося встановлення енергозберігаючих вікон у кожному під’їзді дому.

Євген Головацький, заступник голови правління об’єднання, ділиться враженнями від участі в конкурсі: «Найважчим для перемоги було подолати соціальну апатію та заручитися підтримкою мешканців, до того ж не у кожного була фізична можливість це зробити».

Співвласники створили об’єднання «Інгулець 27» у 2007 році, але довгий час послуги їм надавав ЖКХ. Лише у 2013 році об’єднання почало повноцінно функціонувати.За цей час квартировласники навели лад у підвалі, замінили систему гарячого та холодного водопостачання, каналізаційні труби, модернізували систему опалення, облаштували сутінковий датчик на освітлення, відремонтували електрощитову. І всі ці роботи проводилися за власні гроші.

У 2014 році з міського бюджету виділили кошти для капітального ремонту покрівлі будинку.

«Треба було мінімізувати втрати тепла. Тому вирішили встановити енергозберігаючі вікна в кожному під’їзді. Для цього й узяли участь у міському конкурсі «Громадський бюджет». На щастя, наш проект увійшов у число переможців.

Ми отримали 135 тисяч гривень від міста, і вже в серпні будівлю облаштували енергоефективними вікнами. Надалі плануємо скористатися державною Програмою
«теплі кредити» і утеплити опалювальні труби в підвалі», – пояснює Євген Олександрович.

Хто цьогоріч переміг у конкурсі «Громадський бюджет-2017» читайте тут.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Настоящий Кривой Рог 2.0
  • 2
  • 0
  • Ответить

Это пздц... а не громадский бюджет... Общественные зоны для всех нужно было делать, а не окна в подьезд для 20 жильцов

Вася
  • 5
  • 0
  • Ответить

Епт как без Усова это обошлось.

Пи......ж
  • 5
  • 0
  • Ответить

А где усов?????? На куршавель окна поехал ставить????)))))):-)

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Город