«Кривий Ріг може перетворитись у великий смітник», - учасники роздільного збору сміття

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Сьогодні у трьох школах Кривого Рогу встановили екоурни для роздільного збору твердих побутових відходів.

Керівництво Вальдорфської школи радо погодилося взяти участь у проекті роздільного збору сміття, бо у школі екологічному вихованню приділяють велику увагу. Проектом більше зацікавилися учні старшої школи, але молодші школярі також з ентузіазмом поставилися до нововведення.

Тепер у школі стоять три контейнери - для скла, паперу та пластику.

Юлія Виноградова, вчитель англійської мови у школі, говорить: «Если не уделять внимания защите окружающей среды, то Кривой Рог превратится в большой мусорник. Контейнеры в школе будут стоять весь учебный год. Думаю, что инициатива приживется».
Юлія також додала, що привчати до сортування сміття дітей потрібно вже зі школи.До проекту «Я сортую разом з «Чистим містом» приєднались Криворізька гімназія №95, Криворізький гуманітарно-технічний ліцей №129, Криворізький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня Вальдорфська школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок».

З жовтня учням цих навчальних закладів на уроках зі сталого розвитку розповідали про проблеми сміттєзвалищ в Україні та переваги вторинної сировини. Дітей знайомили наочно зі зразками корисної сировини.

Всього до цієї інформаційної кампанії залучили 10 шкіл міста.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город