«Мандри криворізького бюджету» - нова програма криворіжця

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Криворіжець презентував програму, яка візуально показує, куди надходять та звідки йдуть бюджетні кошти міста.

На своїй сторінці у Фейсбуці Євген Василенко, представник ГС «Екологічна рада Криворіжжя», пише:

«Друзі, як і обіцяв, викладаю в загальний доступ нову версію інтерактивної візуалізації «Мандри криворізького бюджету».

Євген Василенко розповідає: «У програмі можна побачити платіжні транзакції бюджетних коштів у Кривому Розі. Тут є не лише бюджетні організації і усілякі виконкоми - тут є громадські організації та благодійні фонди, які теж стикалися з бюджетним фінансуванням (наприклад - виграли конкурс «Громадський бюджет»).

Криворіжець говорить, що за допомогою ресурсу можна прослідкувати транзакції бюджетних коштів міста серед ФОПів (фізична особа - підприємець - ред.) і серед юридичних осіб.

Платформа працює дуже просто.

Для візуалізації є поле «Пошук», де можна шукати суб’єктів за прізвищем, назвою, ЄДРПОУ (код Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України - ред.).

При натисканні на об’єкт праворуч з’являється інформаційна панель. На ній зазначено повну назву (згідно Єдиного державного реєстру), ЄДРПОУ, тип суб’єкта, скільки суб’єкт отримав та витратив бюджетних коштів (у сумі), подвійні зв’язки суб’єкта (Mutual), вхідні зв’язки (Incoming) та вихідні зв’язки (Outgoing).

Що означають ці зв’язки? Подвійні - це коли суб’єкт комусь платив і також отримував платежі. Вхідні - від кого отримував кошти. Вихідні - кому платив суб’єкт.

Блакитним кольором позначені юридичні особи, червоним - фізичні особи-підприємці.«Для аналізу та побудови візуалізації було використано базу платіжних транзакцій з 14 вересня 2015 року до 11 листопада 2016. Планую доповнити візуалізацію до кінця року.

У моїй візуалізації не поодинокі транзакції, а загальні суми. Поодинокі транзакції тут не опубліковані. Їх можна взяти
на цьому сайті. Загалом в цій базі вже майже 255 тисяч транзакцій», - зазначає Євген.

Стосовно «повноти даних» Євгену довелось викинути деякі транзакції: не зрозуміло кому платять, присутні помилки в ЄДРПОУ.

«Тобто - суми отриманих/виплачених коштів на цій візуалізації для деяких суб’єктів будуть дещо меншими, ніж напряму по базі платежів. Гарантію, що тут все про всіх - також не даю. Немає в світі довершених речей», - доповнює він.

Також Євген Василенко наголошує, що у програмі всі дані відкриті і будь-хто може скористатися первинною базою даних платежів.

Переглянути програму Євгена можна тут.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 1 час 58 мин

Есть угроза

15 : 52

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com