Вибори у Криворізькому педагогічному. Кандидат Ярослав Шрамко

Вибори у Криворізькому педагогічному. Кандидат Ярослав Шрамко

Фото: Первый Криворожский

Днями ми писали про те, що згідно з листом Міністерства освіти і науки України 23 грудня у Криворізькому державному педагогічному університеті відбудуться вибори ректора.

Нагадаємо, документи на конкурс подав тільки один кандидат - професор Ярослав Шрамко.

Інформаційний портал «Перший Криворізький» знайомить Вас ближче із цією людиною.

Багато років Ярослав Шрамко викладає логіку на факультеті іноземних мов. Він сам вільно володіє англійською та німецькою. Іноді нинішній кандидат на посаду ректора КДПУ приходить на випускні іспити з цих дисциплін та розмовляє з майбутніми педагогами.

Обіймаючи посади виконуючого обов'язки ректора Криворізького педагогічного університету, проректора Криворізького національного університету, він зберіг і розвинув кращі традиції університету, згуртував колектив на досягнення спільної мети.

Науковець має високий світовий рейтинг на науковій платформі Research Gate – 14,48. Це вище, ніж у 57,5% науковців, зареєстрованих на цьому порталі. За працями криворіжця слідкують 640 читачів ресурсу.

Він один з авторів підручника з логіки. Своєрідність підручника – в органічному поєднанні навчального та наукового матеріалу, гумору, логічного фольклору, інтелектуальних пригод і просто хорошого настрою. Між іншим, перше видання цієї книги для шанувальників інтелектуальних розваг вже стало бібліографічною рідкістю.

Ярослав Шрамко – активний учасник редколегій, співредактор книжкової серії з філософських наук: «Logische Philosophie» (Берлін), асоційований редактор «Studia Logica», голова редколегії збірки «Актуальні проблеми духовності», стипендіат Фонду Олександера фон Гумбольдта, Європейського наукового фонду, програми Фулбрайт.

Завжди, як і було заведено у педагогічному десятиліттями, ректор Шрамко зважав на думку членів студентського самоврядування.
Колеги визначають доброзичливість викладача. Він, кажуть, доволі емпатична особистість, завжди готовий прийти на допомогу. Пан Шрамко категорично не сприймає академічної непорядності (плагіату, наукових фальсифікацій - ред.). І не терпить хабарів.

Викладачі КДПУ пишаються тим, що наукове ім’я Шрамка посіло заслужене місце на Mathematics Genealogy Project.
Студентка університету Ольга Титаренко пригадує, як напружилися всі її однокурсники, коли побачили у розкладі занять сполучення «Логіка – Я.В.Шрамко». І як потім переконалися, що побоювання були марними. Лекції та практичні заняття стали одними з найзрозуміліших, найцікавіших та веселих.

Якось Ярослав Владиславович, пояснюючи нову тему, навів приклад із котом Мурчиком, якого закрили у шафі. І, несподівано для всіх, ректор університету, професор, доктор наук, науковець зі світовим ім’ям нявкнув та почав мурчати!
Це було настільки несподівано й незабутньо, що аудиторію сколихнула хвиля найтепліших емоцій. Студенти остаточно переконалися: перед ними – така ж звичайна людина, як вони.

Завітавши на сторінку Ярослава Шрамка у Facebook побачите, що він читає Сервантеса, відвідує з колегами боулінг-клуб у День працівників освіти, пишається своїм сином та із задоволенням спілкується на важливі для криворізької спільноти теми.
А ще кандидат на посаду ректора розуміється на індивідуальних і колективних, соціальних і промислових, культурних і політичних, екологічних і освітніх проблемах Криворіжжя та України.

Поза сумнівом, є патріотом своєї держави і очолюваного ним Криворізького державного педагогічного університету.Стаття підготовлена за матеріалами Наталії Макаренко

Ви знаєте керівника свого навчального закладу

52.14% (73 голоса) Так, я студент
30.71% (43 голоса) Так, я викладач
5% (7 голосов) Ні, я студент
2.86% (4 голоса) Ні, я викладач
9.29% (13 голосов) Навіщо?

140 ответов

Комментарии (15)

Evdokia.krasna

18:08, 17 декабря 2016

Хоть один нормальный преподаватель.

Шаленый_лобстэр

21:26, 17 декабря 2016

сразу Шрамко Наталья Васильевна вспомнилась ох и упертая тетка

Эйяфьядлайекюдль

00:14, 19 декабря 2016

Он в нашей гимназии лет 20 назад преподавал логику, а его жена - философию уже в институте. Преподаватели отличные, конфликтов с учениками не было.

Wmlan

18:48, 17 декабря 2016

Когда-то работал с Ярославом Владиславовичем в КНУ. Позитивный человек, пожалуй один из немногих, кто действительно на своем месте. Оценивает по заслугам и объктивный в работе.

Dr.Net

20:02, 17 декабря 2016

Вот это статья))) БРАВО 1kr!!!
Некоторое время назад я тоже учился в КГПУ, знаю о нем не понаслышке) многие мечтали учиться у другого преподавателя.
"За працями криворіжця слідкують 640 читачів ресурсу" - 640 КАРЛ!!!!)
" І, несподівано для всіх, ректор університету, професор, доктор наук, науковець зі світовим ім’ям нявкнув та почав мурчати!" - поведение действительно достойно будущего ректора, ну а как же иначе объяснить все тонкости предмета!

Darkelly

21:30, 17 декабря 2016

Я понял, в чем ваша беда. Вы слишком серьезны. Все глупости на земле делаются именно с этим выражением лица... Улыбайтесь, "Dr.Net"... Улыбайтесь...

Dr.Net

21:46, 17 декабря 2016

Я понял, в чем ваша беда Darkelly. Снимите немедленно кастрюлю с головы! Сознание проясняется? Теперь можете осторожно начинать напрягать половину извилины.

Darkelly

21:55, 17 декабря 2016

А как насчет сковородки?

Dr.Net

21:59, 17 декабря 2016

Ну сковородку тоже можно было бы снять, но если вам с ней удобнее...

Darkelly

22:02, 17 декабря 2016

Конечно, удобнее! Ведь сковородка не в пример сподручнее кастрюли будет, вы не находите?

Dr.Net

22:13, 17 декабря 2016

Ну в вашем майданном инвентаре я разбираюсь конечно меньше чем вы, поэтому спорить не буду

Darkelly

22:19, 17 декабря 2016

Ну зачем же так скромничать, "Dr.Net". Вы же только что сами позиционировали себя как выдающегося специалиста в области кастрюль и сковородок. Как говорится, снимаю шляпу (то есть, пардон, кастрюлю)!

Dr.Net

23:23, 17 декабря 2016

Надо же, такое внимание к моей скромной персоне. Ярослав Владиславович, залогиньтесь неужели это вы?

Эйяфьядлайекюдль

00:16, 19 декабря 2016

Семейство Шрамко - фанаты своего дела, строгие и требовательные. И не устраивают они только тех, кто учиться не желает, но желает договориться. Вы из тех самых?

Darkelly

10:58, 18 декабря 2016

нимагу, кастрюля в поле логина не помещается!

Ссылка скопирована в буфер обмена