Керівництво «АрселорМіттал Кривий Ріг» судитимуть за наднормативні викиди у повітря

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Співробітників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» судитимуть за здійснення наднормативних викидів забруднюючих речовин в повітря, через що державі завдано збитків на 72,6 млн гривень.

Про це повідомляє прес- служба прокуратури Дніпропетровської області.

Криворізька місцева прокуратура №1 здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні розпочатому за фактом забруднення повітря шкідливими для життя, здоров'я людей або для довкілля речовинами, відходами або іншими матеріалами промислового виробництва внаслідок порушення спеціальних правил службовими осіб ПАТ «АрселорМітал Кривий Ріг» (ч.1 ст.241 КК України).

Встановлено, що ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» здійснило наднормативні (без дозволу - ред.) викиди марганцю та хрому, їх сполук, бензапірену в атмосферу.

За результатами судової комісійної інженерно-екологічної експертизи Київського науково-дослідного інституту, сума збитків, заподіяних державі складає 72, 6 мільйонів гривень.

Зараз планується пред’явлення повідомлення про підозру працівникам ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та направлення кримінального провадження до суду.

Як повідомлялось раніше, за позовом прокуратури вказане ПАТ сплатило державі 72,6 млн. гривень.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город