Фільм про бійців полку «Дніпро-1» презентували у Кривому Розі

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Вчора криворіжцям презентували документальний фільм «Піски: Лицарі неба» про полеглих в зоні проведення антитерористичної операції бійців полку «Дніпро-1».

«Не треба чекати якогось блокбастеру. Це фільм про тих, хо про себе вже нічого не зможе сказати», - говорить журналістам нашого інформаційного порталу режисерка фільму Катерина Стрельченко.

Олександр Курєпін, власник кінопалацу, виступив ініціатором показу двогодинної стрічки «Піски: Лицарі неба». Говорить, що після минулорічної презентації фільму про героїв іловайської трагедії, вирішив запросити Катерину із командою у Кривий Ріг.

«Він телефонував ще до першої презентації фільму в Дніпрі. Нам дуже приємно», - зізнається Катерина.

Катерина з чоловіком, Дмитром Панковим, працювали над створенням фільму 9,5 місяців. Історії про 15-х загиблих бійців знімали по всій території України.

«Фізично від такої роботи можна відпочити, морально – дуже складно. Ти постійно знаходишся у людському горі. Важко, цим хворієш, але треба це робити», - виважено розповідає оператор і режисер монтажу фільму Дмитро Панков.

2 000 гривень, кошти, виручені з продажу квитків на показі, передали волонтеру Андрію Мізану. Звіт про використання грошей волонтер обіцяє викласти у соцмережі.

Фільм «Піски: Лицарі неба» планують показати й у інших містах України. Наразі є пропозиції відвідати Вінницю, Одесу та Запоріжжя.

Автори стрічки мають надію, що як і фільм про полеглих під Іловайськом «Піски: Лицарі неба» зможуть показати європейцям, які фактично не мають інформації про те, що в Україні третій рік поспіль триває так і неоголошена війна.

Подробиці дивіться у сюжетіЕсли Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.