Керівництво «АрселорМіттал Кривий Ріг» можуть притягти до кримінальної відповідальності

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
За незаконне звільнення працівників ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг», що проходили військову службу у Збройних силах України, розпочато кримінальні провадження.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

Криворізька місцева прокуратура №1 здійснює процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях, розпочатих за фактами грубого порушення законодавства про працю посадовими особами ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг» (ч.1 ст.172 КК України).

Діючим законодавством передбачено збереження робочого місця, посади та середньої заробітної плати за працівниками, яких було призвано під час мобілізації для проходження строкової військової служби у Збройних силах України. Проте посадові особи ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг», порушуючи вимоги законодавства про працю, незаконно звільнили 21 працівника у період проходження ними строкової військової служби.

Слідство встановило, що незаконні рішення про звільнення військовослужбовців приймали 14 начальників структурних підрозділів підприємства, яким наразі готується повідомлення про підозру у вчинення злочину.

Вісім незаконно звільнених військовослужбовців з метою поновлення своїх прав звернулися з відповідними позовними заявами до місцевих судів. Суди погодилися з доводами заявників, зобов’язали підприємство поновити на роботі звільнених та виплатити їм грошові кошти за час проходження ними військової служби.

Досудове розслідування в одному з вказаних кримінальних проваджень завершено, обвинувальний акт скеровано до Дзержинського районного суду Кривого Рогу для розгляду. Він відбудеться 16 грудня.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Город