Криворізький осередок Національної спілки журналістів визнано найкращим

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Виключити з Національної Спілки журналістів України головного редактора газети «Червоний гірник» Ігоря Квочку і керівника прес-служби виконкому криворізької міськради Ірину Герасименко, та поставити питання про їхню відповідність обійманим посадам – таку вимогу спілкарів має розглянути новобране правління криворізького осередку журналістської організації. Гостро стоїть питання і щодо членства в організації пана Сергія Балабанова.

На звітно-виборчій конференції, що відбулась 9 грудня, роботу криворізького осередку Національної Спілки журналістів України визнано задовільною. Більш того, як повідомив присутній на зборах очільник Дніпропетровської обласної організації НСЖУ, член секретаріату Національної спілки журналістів України Олексій Ковальчук, Криворізька організація вже втретє визнана найкращою в Україні.

В її лавах – 120 чоловік. Але майже 80 з них – пенсійного віку. Тому одним з першочергових завдань є поповнення осередку новими, молодими журналістами, створення молодіжного крила організації.

На цьому наполягає знову обрана головою криворізького осередку НСЖУ Людмила Тіміргалєєва.

Перейнялися криворізькі майстри пера і створенням власного прес-центру, публікації якого вже з'явились на сторінці у Фейсбук.

Окрім того, одним з першочергових завдань журналісти визначили для себе постійне навчання.

Як зазначено у Постанові конференції «Налагодити з навчальними структурами системну організацію семінарів, тренінгів, лекцій, необхідних для підвищення професійних знань журналістів міста».

Одним з найпроблемніших питань життєдіяльності спілки є фінансове, - зазначено також у доповіді членів правління журналістського осередку 8 -10 тисяч гривень на рік, зібраних як членські внески, не можуть вирішити нагальних потреб журналістської спільноти, тому наразі журналісти шукають тих, хто може підтримати організацію матеріально.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 2 час 51 мин

Есть угроза

16 : 04

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com