Криворіжців закликають наповнити пакет добра для сиріт

Главное фото новости
Фото: www.facebook.com
1kr.ua
Новий Рік - це почуття казки та дива для кожної дитини. Для своїх синів, дочок, племінників ми намагаємося зробити гарний та цінний подарунок.

Та зовсім поруч із нами живуть діти-сироти, які також чекають на новорічне диво. Багатьом з них ніколи не дарували подарунків щиро, з частинкою душі.

Звісно, на свята вони отримують пакети солодощів. Подарунки приносять їм незнайомі депутати, офіційні представники фірм чи аніматори. Одне слово - чужі люди. Безликі пакети...

Значно приємнішим може стати Пакет Добра. Пакет, у який хтось вкладе не тільки потрібні дитині речі, а й частинку своєї душі.

«Ми хочемо зібрати добрих людей і допомогти їм виготовити Пакет Добра своїми руками, зробити кожен подарунок унікальним і потрібним. А потім передати його дитині в руки. Ми зробимо це особисто, бо всіх їх добре знаємо. Ми розповімо їм про вас, а вас запросимо йти далі, щоб разом змінити траєкторію життя цих дітей», - говорять ініціатори такої акції.

Що треба зробити, щоб подарувати Пакет Добра?

1. Визначтеся, кому – дівчинці чи хлопчику – і якого вікуви хочете підготувати Пакет (2–6, 7–10, 11–14 чи 15–18 років). Якщо для вас це не принципово – зв'яжіться з нами, і ми порадимо, для якої вікової групи та статі на сьогодні приготовлено менше подарунків.

2. Оберіть зі списку речі (натисніть на посилання) для подарунку й купіть їх. Зверніть увагу, що в кожному Пакеті має бути 6–8 предметів загальною вартістю 100–150 гривень. Ми ретельно добирали списки речей, які будуть їм корисними.

Обмеження кількості й суми принципові – ми хочемо подарувати щастя близько 600 дітям в 5 дитбудинках та інтернатах. Тож є дуже важливим, щоб подарунки були рівноцінними. Також врахуйте, що розмір наших фірмових пакетів 26*12*40 см.

3) Напишіть привітання, знайдіть для невідомої вам дитини добрі, сповнені надії та любові слова.

4) Привезіть подарунки в Культурно-громадський центр ШELTER+ (вулиця Армавірська, 28) в такий час:

по понеділках з 18:00 до 21:00;

по вівторках з 12:00 до 20:00 ;

по четвергах з 15:00 до 21:00;

по суботах з 12:00 до 20:00;

по неділях з 15:00 до 20:00

Передайте їх волонтерам Волонтерська платформа «Компас». Вони перевірять дотримання умов. Отримайте спеціальний хенд-мейд пакет, складіть у нього свої речі, листівку і заповніть інформацію на спеціальній наліпці.

5) Далі на вас чекатимуть кілька сюрпризів, які не заберуть у вас більше 10 хвилин часу.

6) На Різдво волонтери «Компаса» передадуть ваш подарунок дитині, і ваше ДОБРО принесе їй справжню радість.

7) Протягом лічених тижнів ми зв’яжемося з вами, перешлемо вам фото і відеозвіт, де ви побачите, як сотні Пакетів Добра додали трошечки щастя дітям, яким його так не вистачає.

«Ми не просто реалізовуємо акцію – ми дійсно хочемо разом із сотнями криворіжців зробити щось добре та корисне для дітей, які справді цього потребують», - говорять ініціатори акції Пакет Добра.

Контактні данні:

email: [email protected]

Дмитрий Червоный 0982815873

Ирина Полянская 0965343475

Нателла Петросян 0981978898

Напомним, криворожанка просит подарить праздник детям-сиротам из Криворожского детского дома-интерната.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 3 мин

Есть угроза

04 : 25

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com