Подробиці засідання суду над генералом Назаровим

Подробиці засідання суду над генералом Назаровим

Фото: Первый Криворожский

Під час судового засідання у справі обвинувачуваного генерал-майора Вікторова Назарова, якому інкримінують службову недбалість, що призвела до загибелі 40-ка десантників і 9-х членів екіпажу, які летіли на борту військово-транспортного літака Іл-76 сьогодні допитали свідка.

Свідчення давав генерал-полковник Михайло Коваль. Він на момент збиття протиборчою стороною Іл-76 тимчасово виконував обов'язки міністра оборони України.
За словами Тетяна Котової, дружини загиблого Олександра Котова, Коваль свідчив на користь потерпілої сторони.

На своїй сторінці у фейсбуці Віталій Погосян, адвокат родин загиблих війсьвослужбовців, пише: «Добре розтлумачив Назарову (про Коваля - ред.), хто приймає рішення та відповідає за це рішення, а також різницю між керівництвом АТО та МО».

Віталій Погосян вчергове підкреслює, що на момент взльоту борту, 13 червня 2014 року, аеропорт Луганська знаходився в оточенні. Про це неодноразово говорили інші допитані свідки.

За словами правника, знаючи про небезпеку такого десантування, Назаров повинен був відмінити політ.

Дебати між стороною обвинувачення і стороною захисту відбудуться 11 січня 2017 року.

Нагадаємо, військово-транспортний борт Іл-76 був збитий бойовиками в ніч з 13 на 14 червня 2014 року з переносного зенітного ракетного комплексу.

Комментарии (2)

Никнeйм

14:23, 08 декабря 2016

А вдруг проскочили бы и наваляли? Такая крутая и громкая операция могла выгореть!, Новые погончики, кабинетик... А тут такой облом...
Когда им было не пофиг куда мясо отправлять...

Никнeйм

14:26, 08 декабря 2016

Главное, что виновный назначен, семьи могут вздохнуть спокойно.

Ссылка скопирована в буфер обмена