У Кривому Розі представили проект інтеграції дітей з обмеженими можливостями в суспільство

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У Кривому Розі відбулось засідання робочої групи по впровадженню проекту «Інтеграція дітей з обмеженими можливостями в суспільство - спільними зусиллями».

Захід організувало благодійне товариство «Мережа».

«Ми хочемо об’єднати і мобілізувати громадськість, фахівців та владу міста. Це важливо для створення системи інтеграції дітей з обмеженими можливостями до суспільства», - розповідає координатор проекту Галина Кухар.

Під час засідання присутні обговорили створення асоціації громадських благодійних організацій.

Тетяна Желязкова, головний спеціаліст управління охорони здоров’я виконкому міськради та Олена Бородавка, головний спеціаліст охорони дитинства виконкому наголосили, що органи влади не можуть бути у курсі усіх проблем дітей з обмеженими можливостями.

Аби привернути увагу усіх верств населення під час робочої групи було прийнято рішення створити єдиний інформаційний майданчик.

По завершенню заходу робоча група затвердила проект «Майстерня ельфів». Організатори обіцяють у рамках проекту втілити у життя бажання дітей на новий рік.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
33 мин

Все хорошо

07 : 23

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com