Оголені криворізькі труби в Тернівському районі обіцяють ізолювати

Оголені криворізькі труби в Тернівському районі обіцяють ізолювати

Фото: Первый Криворожский

У Тернівському районі по вулиці Таісії Буряченко неізольовані труби тепломагістралі. Чому до початку опалювального періоду у Кривому Розі не встигли утеплити тепломагістралі, і чи планується це зробити - розбирались наші кореспонденти.

Відрізок труб - приблизно 200 метрів від котельні по вулиці Тімірязєва, що проходить повз 61-шу школу, до вулиці Таісії Буряченко - оголений. Місцями на теплотраса термоізольована. На сусідній вулиці, де трубопровід виринає з-під землі, жодного сліду від термообмотки на магістралі не видно.

Вздовж оголеної труби лежать купками шматки старого ізоляційного матеріалу. Вочевидь, вони знаходяться там давно.

Головний інженер комунального підприємства «Криворіжтепломережа» Олександра Єріна запевняє, що витрати через надмірну втрату теплової енергії, що перевищують 13%, які включені в тариф, сплачує комунальне підприємство.
Терміни ізоляції труб порушені через тривалий процес оформлення документів і тендерних процедур. Зокрема очільник представник «Криворіжтепломережі» нарікає на систему «ProZorro».

«На 4 мільйони гривень з міського бюджету було закуплено 22,9 кілометри ізоляції для труб теплопроводу і теплотрас. Станом на 5 грудня ізольовано 18,8 кілометрів труб. Залишається виконати близько 3-х кілометрів ізоляції», - говорить Єрін.

Усі роботи підприємство планує закінчити до кінця цього року.

За словами представників комунального підприємства, до кінця календарного року в Тернівському районі Кривого Рогу планується ізолювати 2 кілометри теплотрас.


Комментарии (5)

Никнeйм

19:05, 07 декабря 2016

Не бздеть, народ бошляет.

Бaтон

21:07, 07 декабря 2016

Скотыняка....

ZaZnaykA

10:18, 08 декабря 2016

ну так это все и заложено в стоимости Гкал . Это наша криворожская модернизированая система доставки тепла к потребителю..

G-Host

19:49, 07 декабря 2016

"На 4 мільйони гривень з міського бюджету було закуплено 22,9 кілометри ізоляції для труб теплопроводу і теплотрас. Станом на 5 грудня ізольовано 18,8 кілометрів труб. Залишається виконати близько 3-х кілометрів ізоляції"
22.9-18.8=4.1 Похоже у них там с математикой плохо.

Никнeйм

19:53, 07 декабря 2016

У них как раз хорошо

Ссылка скопирована в буфер обмена