4 мільйони українок страждають від фізичного насильства

4 мільйони українок страждають від фізичного насильства

Фото: ar.volyn.ua

25 листопада у світі стартувала міжнародна акція «16 днів проти насильства». Мета – звернути увагу суспільства на проблему насильства та знайти шляхи його подолання.

Всесвітню кампанію «16 Днів проти насильства» ініціювали у червні 1991 року представники Центру Жіночого Глобального Лідерства та учасники Форуму з питань жінок, насильства та прав людини, представленого учасницями з 20 країн світу.

Одним з головних фокусів уваги міжнародної спільноти є проблема гендерного насильства, від якого найбільше потерпають жінки (в тому числі – дівчатка – ред.) та представники ЛГБТ-спільноти.

У червні минулого року представник Фонду народонаселення ООН в Україні та Білорусі Нузхат Есан повідомила, що згідно з розрахунками Фонду в Україні від фізичного насильства страждають 4 мільйони жінок, а від сексуального – 1,8 мільйонів.

Ця проблема замовчується та не визнається, а між тим є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини.

Величезна увага приділяється питанням сімейного насильства та насильства проти дітей.

За останні п’ять років правоохоронці зафіксували зростання фактів домашнього насильства зі 110 тисяч випадків до 165 тисяч.

Україна приєдналась до Всесвітньої кампанії «16 Днів проти насильства» у 2000 році, а вже у 2001 році ця кампанія вийшла на загальноукраїнський рівень.

Кожного року у всіх областях України відбуваються різні заходи, що мають на меті привернення уваги громадськості до проблеми насильства.

Комментарии (4)

Bладислав,

19:24, 25 ноября 2016

Комментарий удален из-за нарушений правил пользования сайтом

rico11

21:56, 25 ноября 2016

Насилие против детей это конечно плохо. Но эти - "Он меня бьет, но я его не брошу потому что люблю. Он измениться. Я сама виновата была" - полный бред, который изрыгает из своего рта... Я даже не знаю каким словом назвать.
Если терпите, значит все устраивает. Зачем кому то жаловаться. В большинстве случаев каждый получает то на что заслуживает.

Шкода

22:38, 25 ноября 2016

Большинство украинок уезжают в Италии Польшу и работаютТипа служанками на самом деле подрабатывает чем-то другим но не считает это насилием за то в Украине если без денег значит изнасиловал

Ирбис

10:21, 26 ноября 2016

Цифры преувеличены,но проблема,явно серьёзная.

Ссылка скопирована в буфер обмена