«Не жалію, що Революції віддав три місяці життя», - Геннадій Шаповалов

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У День Гідності та Свободи біля стели Героїв зібрались близько ста криворіжців.

Згідно з планом міських заходів на поточний місяць, сьогодні, 21 листопада, з нагоди Дня Гідності та Свободи відбулось покладення квітів до пам'ятника на честь бійців, які загинули під час виконання військового обов’язку в зоні проведення антитерористичної операції на сході України.

Об 11:45 по-армійськи дисципліновано з кабінeтів райради Мeталургійного району спускаються працівниці, у холі збирається ще кількадесят жінок та чоловіків із гвоздиками одного кольору.

Серед громадян, які прийшли згадати події осені 2013 року, були і кілька родин полеглих в АТО воїнів.

Поклавши квіти до обох стел із фотографіями загиблих військовослужбовців, Геннадій Шаповалов, голова ради Металургійного району, як безпосередній учасник Революції Гідності, без пафосу і мікрофонів звернувся до присутніх:

«Ми вийшли на Майдани, починаючи з Києва, і закінчуючи містами і містечками нашої держави. Вийшли для того, щоб сказати всім, що Україна - це та держава, в котрій люди не тільки вміють працювати, але і вміють відстоювати свої права».

«Я не жалію, що Революції віддав три місяці свого життя. Сподіваюсь, наші надії виправдаються», - додав Геннадій Шаповалов.

Мера або жодного із його семи заступників на покладенні не було.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 3 час 50 мин

Есть угроза

26 : 55

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com