Президент звернувся до нації: «Шлях до зірок пролягає через терни»

Главное фото новости
Фото: president.gov.ua
1kr.ua
Сьогодні в Україні відзначається День гідності та свободи. З нагоди свята Президент України Петро Порошенко звернувся до народу:

«Три роки тому кілька сотень сміливих дівчат та юнаків, без участі жодних політиків, зібралися на Євромайдан - щоби висловити мирний протест проти дій режиму Януковича, який вкрав у них велику європейську мрію. Звіряче побиття молоді «беркутом» сколихнуло тоді всю країну.
Мільйони українців вийшли на площі й вулиці, щоб зірвати план з перетворення України на малоросійський закуток російської імперії. Щоб продемонструвати свій проєвропейський вибір.

Шлях до зірок пролягає через терни – такий сенс крилатого вислову, який ми дуже добре знаємо. Та в листопаді тринадцятого ніхто навіть уявити собі не міг наскільки важкі випробування підготувала нам доля… І яку високу ціну випаде заплатити за такі цінності як свобода, гідність та незалежність»
.

Президент зазначив, що після перемоги над режимом виявилося, що Україну душив дефолт:

«Росія не просто розв’язала війну, а влаштувала справжню торговельну блокаду, чим завдала нам збитків на сотні мільярдів. Армії і спецслужб практично не існувало. От такої глибини було те дно, з якого ми починали підніматися.
Одразу після перемоги Революції Гідності найкращі і найсміливіші майданівці вирушили прямо на фронт. Перші добровольці кров'ю, пролитою за Вітчизну, вписали себе у сторінки нашої військової історії.

Саме Євромайдан, Революція Гідності і світлої пам'яті Небесна сотня безповоротно визначили європейський вектор України. Дякую, дорогі українці, що нашу європейську державу ми будуємо разом! Вітаю всіх вас з Днем Гідності та Свободи»
.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
33 мин

Все хорошо

20 : 00

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com