Кращим студентом року стала студентка із Кривого Рогу

Кращим студентом року стала студентка із Кривого Рогу

Фото: vk.com/dsr_public

Вчора у місті Дніпро відбувся регіональний фінал Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України».

«Я покажу справжнє сталеве серце Кривого Рогу та доведу, що ми живемо у найкращій області, де найталановитіші, найрозумніші студенти України!», - переможниця конкурсу, криворізька студентка Марія Неділько.

Студенти усієї області боролися у 8 номінаціях:

- громадський діяч;
- аналітик;
- програміст;
- науковець;
- дизайнер;
- медійник;
- спортсмен;
- комплексна характеристика «Кращий студент року».

Організатори конкурсу запросили до Дніпра 30 найкращих студентів області. До них увійшли і 7 студентів з Кривого Рогу.

У номінаціях: громадський діяч, програміст, медійник та у комплексній номінації перемогли криворіжці.

Журналіст Першого Криворізького поспілкувався з переможницею у комплексній номінації «Студент року» Марією Неділько, студенткою Криворізького педагогічного університету. Вона також буде захищати честь області на Всеукраїнському етапі.

«Я вирішила, що спробую свої сили і представлю місто. Насправді, на перемогу не сподівалась. Подала заявку на участь у останній день - 10-го листопада, коли реєстрація була до 11-го. Вирішила, що з 8-ми номінацій мені найближча комплесна. Адже хотіла показати, що є не тільки громадським діячем, медійником, науковцем, а усе разом. Хотіла показати людям, що треба вірити в свої сили, обов'язково подаватися на конкурси, навіть, якщо вважаєш, що ти не гідний цього. Адже поразка чи перемога - це досвід, який навчає», - розповідає Марія.

Дівчина говорить, що до кінця не вірила у свою перемогу: «Останньою, як найважливішу, оголосили комплексну номінацію. Чесно, серце калатало, але на перемогу я не сподівалась. Сиділа і думала, хто ж це буде? Вважала, що студенти Дніпра більш гідні, більш підготовлені. Але коли пролунало моє ім'я, була вражена. Навіть не одразу підвелась, щоб отримати свою перемогу. У моїй голові була тисяча питань: Хто я? Що чесно? Що, треба йти? Це мені?

Насправді, цією нагородою я пишаюсь може якнайбільше з усіх, що маю. Хоч у мене є і Всеукраїнські відзнаки. Чому? Тому що вважаю, що це не тільки моя особиста перемога, це перемога усієї студентської команди КДПУ. Хочу подякувати усім, хто вірив у мене, усім, хто підтримав. Особливо своїм батькам та своїй другій сім'ї - студентській раді КДПУ».


Про підготовку до участі у Всеукраїнському етапі Марія говорить: «Зараз знаходжусь ще у стані шоку. Не вірю, що вже треба готуватись захищати честь усієї області. Не буду приховувати, трохи боюсь. Але плідна підготовка до конкурсу, вважаю, є запорукою перемоги. Я покажу справжнє сталеве серце Кривого Рогу та доведу, що ми живемо у найкращій області, де найталановитіші, найрозумніші студенти України!».

Комментарии (7)

Bладислав'

17:57, 19 ноября 2016

Ну ничо бувае вспомниш про свои депломы когда в школе училкой 3ку батрачить будиш.

фиалка

18:58, 19 ноября 2016

Bладислав',а ты, видимо, и в школу изредка захаживал, не то, чтобы дИплом получить))) а Мария молодец!!! Победы в следующем туре!!!

Bладислав'

19:04, 19 ноября 2016

Я в школе был роз**** и купил выщое образование за сало но в свои 34 у меня машинка за 150 ***овских рубликов и меня мало заботит что в школе я розпездяйничал на уроках и списывал все контрольные. А те у кого я списывал сейчас живут от зарплаты до зарплаты и радуютса своей грамотносте.

Рыжики

19:29, 19 ноября 2016

а тех, кто ездит на машинке за 150 ***овских рубликов, жаба задавит за 5 рублей помощи больному ребенку. Меньше понтов, а больше дела

Bладислав'

19:37, 19 ноября 2016

А я вам что мать тереза чтобы всем помогать?

Boris nepopadesh

07:20, 20 ноября 2016

Bладислав', ну ты ж не Василий Уткин, чтобы комментировать что-то, сидя на стуле.

Bладислав'

07:33, 20 ноября 2016

борис непопадёш вот и не попал.

Ссылка скопирована в буфер обмена