Криворізький економічний інститут відсвяткував своє 50-річчя

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
У палаці культури «Металург» відбулисьурочистості на честь 50-річчя Криворізького економічного інституту Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». А в економічному інституті святковим балом відзначили і День студента.

Святковий концерт розпочався з вступного слова в.о. директора КЕІ професора Андрія Шайкана. Після чого до уваги глядачів представили фільм про інститут.

На сьогоднішній день в навчальному закладі діє 13 кафедр, де працюють 114 викладачів. Студентів навчається 1485.

«У моєму житті Криворізький економічний інститут присутній з 1978 року. Ми разом росли, змінювалися, ставали кращими і досвідченішими. Пам’ятаю як КЕІ був філією, «нархозом», економічним інститутом. Я була його студенткою, а потім стала викладачем. Головне, що дав мені інститут - це люди. Саме всім тим, з ким я спочатку навчалася, потім працювала, кого вчила, я безмежно вдячна», - ділиться спогадами про інститут викладач Наталя Тищенко.

Після вітального слова директора і фільму про ВНЗ, найкращих у навчанні студентів нагородили грамотами виконкому Криворізької міської ради.

«Бажаю нашому інституту, щоб він процвітав багато-багато років, став провідним вузом не тільки на Дніпропетровщині, а й в усій Україні. А головне, щоб зберігав гарні традиції в подальшому житті, які були нажиті нами в минулі роки», - привітав педагогічний та студентський склад зі святом доцент інституту Олександр Астаф’єв.

Андрій Шайкан вручив грамоти за плідну працювикладачам та співробітникам інституту.

Привітав викладачів та студентів навчального закладу з 50-річчям Анджей Кринський - ректор польської академії Полонійної у Ченстохові, який був гостем свята.

Не забули про ювілей також колишні викладачі і студенти Криворізького економічного інституту.

Під час студентського балу відбулась церемонія нагородження студентів Криворізького економічного інституту в номінаціях:

  • Надія Криворізького економічного інституту
  • Гордість Криворізького економічного інституту
  • Золота молодь
  • Майбутній політик
  • Молода сім’я
  • Зірка першої величини
  • Кращий студент факультету
  • Кращий студент Криворізького економічного інституту - 2017.

Святкове зібрання супроводжувалось концертною програмою, підготовленою творчими колективами навчального закладу.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.