Роботу слідчих фіскальної служби і СБУ заступник мера Кривого Рогу назвав «Маски-шоу» (ОНОВЛЕНО)

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Кілька годин тому представники державної фіскальної служби і служби безпеки України з автоматами в руках та у масках на обличчі проводили обшук в приміщенні виконкому міської ради Кривого Рогу.

«Зараз відбуваються слідчі дії у рамках статті 236 Кримінально-процесуального кодексу України. Ми діємо у рамках закону і згідно з рішенням Жовтневого суду Дніпропетровскої області», - прокоментував ситуацію заступник слідчого відділу податкової поліції Дніпропетровської області Олександр Шула. Карну справу було заведено ще у жовтні цього року.

Обшуки тривали з 9-ї години ранку. Під час обшуків заступник мера Олександр Катриченко заявив журналістам:

«Проводяться слідчі дії. У кабінетах перевірять тендерні документи, акти виконаних робіт, проекти та інші документи. Третій та четвертий поверхи вже перевірені, зараз перевіряють п’ятий (кабінети - ред.). Такі маски-шоу у виконкомі відбуваються не кожен день. Бази даних з 10-ти комп’ютерів слідчі скопіюють собі для подальшого розслідування».

На запитання журналістів, чи не пов’язаний цей обшук із розслідуванням справи криворізького підприємця, який вивів“у тінь” 50 000 000 гривень з бюджету Кривого Рогу(гроші, які мали бути використані на ремонт доріг - ред.)Олександр Катриченко сказав, що цей випадок не має жодного відношення до нинішнього обшуку.

«Слідчі дії ведуться, зараз не можна нічого сказати. Але по всіх напрямках проводились тендери, є акти виконаних робіт. Це все можна перевірити. Конкретно з чим саме пов’язані обшуки - нам не сказали. Лише повідомили, що проводяться слідчі дії. Ломом слідчим довелось відкривати один сейф. Але там не було нічого, окрім коробки цукерок. Ми надали усе, що попросили правоохоронці».

До слова, сьогодні під час отримання хабаря затримали керівника управління ЖКГ Львівського міськвиконкому. Як повідомляє канал 112, посадовець неодноразово отримував «відкат» від комерційної структури за сприяння у заключенні договорів на роботу по капремонту будівель міста.

Станом на 14:30 люди з автоматами покинули будівлю виконкому міськради.
Заступник мера прогнозує, що це не останні обшуки.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 1 час 35 мин

Есть угроза

01 : 08

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Происшествия

Booking.com