Рейтинг криворізьких ВНЗ за кількістю вступників

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
Напередодні Всесвітнього дня студента ми звернулись до вищих навчальних закладів міста аби дізнатись до якого ВНЗ на навчання приєднались більше абітурієнтів за вступну кампанію 2016 року.

Криворізький державний педагогічний університет посідає четверту сходинку рейтингу. Тут вищу освіту здобуватимуть 510 бакалаврів.

Найбільшим попитом користувались спеціальності «Психологія», «Туризм», «Українська мова та література».
Третім за кількістю вступників став Криворізький економічний університет імені Вадима Гетьмана, до якого у 2016 році вступили 570 бакалаврів. З них 117 навчатимуться на місцях державного замовлення, а 448 – за кошти фізичних і юридичних осіб.

Найбільший попит на спеціальності «Право», «Міжнародні економічні відносини», «Менеджмент», «Програмна інженерія».На другій позиції - Донецький юридичний інститут, який навчає майбутніх юристів. Усього на навчання вступив 721 студент. На контракт вступили 446 студентів, а на бюджеті вже навчаються 275 студентів.
Лідером набору абітурієнтів став Криворізький національний університет. 1 118 студентів навчаються в КНУ61% вступників обрали для себе факультет інформаційних технологій, оскількиособливо популярними наразі є спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», «Комп’ютерна інженерія», «Комп’ютерні науки та інформаційні технології». Інші студенти вступили на навчання до транспортного (спеціальності «Автомобільний транспорт» та «Транспортні технології») та механіко-машинобудівного (спеціальності «Прикладна механіка» та «Галузеве машинобудування») факультетів.
З 8 ВНЗ на наш запит відповіли лише 4. З радістю додамо до списку інші навчальні заклади. Інформацію надсилайте на поштову скриньку [email protected].


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Darkelly
  • 0
  • 1
  • Ответить

Данні абсолютно некоректні і спотворюють реальність! По педагогічному університету наведена кількість зарахованих студентів тільки на денне відділення першого курсу. По КНУ, 1118 - це кількість по всьому колишньому КНУ (включно з 510 педагогічного, а також економічні і металургійні інститути, які від'єдналися у вересні). Якщо ж взяти кількість студентів денного відділення, зарахованих на перший курс бакалаврату по факультетах колишнього КТУ (який зараз і є те, що залишилось під назвою КНУ), то буде 457 студентів. По економічному інституту наведена сума всіх зарахованих на бакалаврат, магістратуру і спеціалістів по денному і заочному відділеннях! Щодо юридичного інституту - то це взагалі якась фантастична цифра "зі стелі". Адже там всього на перший курс було заразовано 60 бакалаврів. Всі ці офіційні данні легко отримати тут: https://abit-poisk.org.ua/rate2016/region/170 або тут: http://vstup.info/2016/i2016o5.html#reg
Будь ласка, журналісти 1-го Криворізького, не спотворюйте дійсність! Хоча б трошки подумали - чи можливо, щоб в юридичний і економічний інститути поступило більше ніж в педагогічний університет?

Юрий2
  • 4
  • 0
  • Ответить

"освіту здобуватимуть 510 бакалаврів"
"вступили 570 бакалаврів"
"вступив 721 студент"
"1118 студентів навчаються в КНУ61"
Щось я не зрозумів - яких бакалаврів?
Якщо випускники-бакалаври поступили на магістратуру з метою підвищення рівня освіти, то чому їхню кількість порівнюють з кількістю звичайних студентів?
Якщо маються на увазі звичайні студенти, що поступили на бакалаврат, то бакалаврами вони стануть лише через 4 роки...

КАК ТАК?
  • 4
  • 1
  • Ответить

Ужасные бурситеты , устаревшие технологии и материальная база и самое печальное , подход к самому образованию. Жалею о потеряных 5 годах в КТУ, гораздо большего можно добиться на самообразовании и удаленном обучении (не касается права, без диплома уж никак).

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Город