Рейтинг криворізьких ВНЗ за кількістю вступників

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Напередодні Всесвітнього дня студента ми звернулись до вищих навчальних закладів міста аби дізнатись до якого ВНЗ на навчання приєднались більше абітурієнтів за вступну кампанію 2016 року.

Криворізький державний педагогічний університет посідає четверту сходинку рейтингу. Тут вищу освіту здобуватимуть 510 бакалаврів.

Найбільшим попитом користувались спеціальності «Психологія», «Туризм», «Українська мова та література».
Третім за кількістю вступників став Криворізький економічний університет імені Вадима Гетьмана, до якого у 2016 році вступили 570 бакалаврів. З них 117 навчатимуться на місцях державного замовлення, а 448 – за кошти фізичних і юридичних осіб.

Найбільший попит на спеціальності «Право», «Міжнародні економічні відносини», «Менеджмент», «Програмна інженерія».На другій позиції - Донецький юридичний інститут, який навчає майбутніх юристів. Усього на навчання вступив 721 студент. На контракт вступили 446 студентів, а на бюджеті вже навчаються 275 студентів.
Лідером набору абітурієнтів став Криворізький національний університет. 1 118 студентів навчаються в КНУ61% вступників обрали для себе факультет інформаційних технологій, оскількиособливо популярними наразі є спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», «Комп’ютерна інженерія», «Комп’ютерні науки та інформаційні технології». Інші студенти вступили на навчання до транспортного (спеціальності «Автомобільний транспорт» та «Транспортні технології») та механіко-машинобудівного (спеціальності «Прикладна механіка» та «Галузеве машинобудування») факультетів.
З 8 ВНЗ на наш запит відповіли лише 4. З радістю додамо до списку інші навчальні заклади. Інформацію надсилайте на поштову скриньку [email protected].


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Без тревоги – 19 час 3 мин

Есть угроза

01 : 33

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com