Продовжуються ремонтні роботи в Центрі для реабілітації учасників АТО

Главное фото новости
Фото: Криворізький виконком
1kr.ua
У Центрі реабілітації воїнів АТО військовослужбовці матимуть можливість отримувати комплексну медичну допомогу.

Всі учасники АТО матимуть можливість пройти курс реабілітації у відділенні безкоштовно. Отримати путівки військовослужбовці зможуть в районних центрах первинної медико-санітарної допомоги Кривого Рогу.

Головлікар п'ятої міської лікарні Лариса Мудра підкреслила: «З міського бюджету були виділені кошти для закупівлі спеціалізованого обладнання: для розробки суглобів, тренажерів, модулів для активної реабілітації, вертикалізаторів для відновлення після травм і тренувань м'язів. З понеділка будемо отримувати меблі - приліжкові тумбочки і спеціальні ліжка нової моделі. У нашому місті буде створено Центр для реабілітації учасників АТО, якому немає аналогів в Україні».

Як повідомила прес-служба виконкому Криворізької міської ради, на сьогодні виконано капітальний ремонт одного крила будівлі. Тривають внутрішні і зовнішні оздоблювальні роботи. Проведена заміна систем тепловодопостачання та водовідведення. До 18 листопада повинно бути підключене опалення. Вже повністю змонтовані і проходять випробування вантажопідйомні ліфти.Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
23 мин

Все хорошо

01 : 14

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com