Неєвропейські звіти Євгена Удода про мандри до Європи

Главное фото новости
Фото: Facebook.com
1kr.ua
Схоже на те, що перший заступник міського голови повернувся з закордонного відрядження без європейських «вірусів публічності». Принаймні про таке свідчать аналізи інформації, яка надходить з виконкомівських кабінетів.

Це традиційно по-криворізькому порційні подачі «зручним» слухачам – ТРК «Рудана» і лояльним «громадським організаціям» у присутності кореспондента тієї ж телекомпанії.

Звичайно, пан Удод – досвідчений діяч місцевого самоуправління і не потребує того, щоб його вчили, як і кому подавати інформацію. Однак видається, фахівці, які займаються забезпеченням висвітлення діяльності органів виконавчої влади у Кривому Розі, зовсім не переймаються тим, щоб результати винятково особливої поїздки заступника мера до Європи відкрилася цілком і повністю.

Не будучи рекламними агентами ТРК «Рудана» чи піар-менеджерами виконкому міської ради, ми відсилаємо зацікавлених криворіжців до Ютубу, де вони зможуть почути, що відрядження Є.Удода було плідним, що «підкріплюється» захопленими поглядами журналіста-руданівця і «общественников», а також побачити, що сам Євген Григорович переконливий як гість руданівської студії.

Водночас ми продовжуємо звертатися до Є.Г.Удода з закликом провести відкриту пресову конференцію, щоб мати змогу донести привезену з Європи інформацію до тих криворіжців, які не мають звички переглядати передачі муніципального телебачення, але мають право на отримання публічної інформації.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Общество