Суд у справі генерал-майора триває (ТРАНСЛЯЦІЯ)

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
Засідання Павлоградського суду перенесли на сьогодні у справі генерала Віктора Назарова, якого звинувачують у службовій недбалості, що спричинила загибель 40 військовослужбовців та 9 членів екіпажу. Військово-транспортний борт Іл-76 був збитий бойовиками в ніч з 13 на 14 червня 2014 року з переносного зенітного ракетного комплексу.

Зараз родичі загиблих у військовому Іл-76, чекають передостанньої фази перед оголошенням вироку. Йдеться про допит самого обвинуваченого. Поки ж його відтермінували.

Сторона захисту заявила клопотання про відвід прокурора Максима Крима, який начебто на одному з телеканалів розголосив матеріали слідства. Суд відмовив у відведенні. Після допиту ще одного свідка і потерпілого, чергове засідання призначили на 10 листопада. На ньому має свідчити підсудний Віктор Назаров.

«Під час судового слідства він розголосив матеріали слідства, а саме назвав параметри літака Іл-76... Назвав швидкість та відстань від злітно-посадкової смуги, інші параметри», – каже адвокат Віктора Назарова Михайло Турик.

«Викликаються люди, які не були свідками у цій справі, не були спеціалістами. На основі їхніх свідчень розробляються якісь версії. І все це переходить у стадію, коли ми чекаємо-чекаємо, коли Назаров буде говорити. Я не знаю, чого хоче добитися сторона захисту, проте я розумію, що відбувається затягування процесу», – наголошує представник потерпілих у суді Віталій Погосян.

Нагадаємо, вчора відбувся суд над генерал-майором Назаровим.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
4 час 26 мин

Все хорошо

04 : 08

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com