Громадські слухання щодо призначення начальника поліції у Кривому Розі

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
На сторінці у Фейсбуці ГО Батальйон Національного захисту «Кривбас» звернувся до криворіжців із закликом підтримати їхню ініціативу. Демобілізовані військовослужбовці наголошують на необхідності скликання громадськості перед обранням нового начальника міської поліції.

Представники батальйону створили документ, у якому звертаються до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та голови Національної поліції Хатії Деканоідзе.

У документі зазначається, що громада міста не бажає повторення ситуації з призначенням Валерія Лютого на посаду керівника поліції. Чоловіки просять провести громадські слухання за участі кандидатів на цю посаду. Вони вважають, що усі кандидати повинні відповісти на запитання мешканців міста, активістів, представників громадських організацій.

Документ підписаний головою ГО БНз «Кривбас» полковником Юрієм Сіньковським. Документ адресатам було надіслано вчора, 8 листопада.

Організація закликає колег підтримати її ініціативу та надсилати свої листи з проханням проведення громадських слухань.

Нагадаємо, у понеділок під стінами Криворізького управління внутрішніх справ зібрався мітинг, на якому мешканці міста висловлювали свою думку щодо кандидатів на посаду керівника поліції.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
2 час 47 мин

Все хорошо

05 : 39

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com