Депутати Довгинцівської райради не проголосували за ProZorro і список присяжних районного суду

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
На сьомій сесії VII скликання Довгинцівської районної у місті ради депутати не підтримали впровадження практики електронних закупівель за кошти районного у місті бюджету (ProZorro - ред.).

Відповідний проект рішення подав депутат райради від «Сили людей» Денис Неділько.

«Є проблема глибокого нерозуміння з боку депутатського корпусу. Чи вони не розуміють переваг, новацій такого нововведення.Чи домовленості якісь - не знаю», - говорить депутат.

На попередніх засіданнях постійних комісій районної ради обранці гаряче дебатували стосовно впровадження цієї інноваційної системи. Втім, встановити у Довгинцівському районі 10-ти тисячний поріг закупівель так і не вдалось.

Із необхідних 19-ти голосів, «за» - 15 депутатів «Сили Людей», «Свободи», «Укропу», «Радикальної партії» та частково представники «БЮТ». Ще 15 обранців утримались. Зокрема, фракція «Опоблоку», деякі депутати з фракції БПП, у тому числі - голова районної ради та його заступник.

«Ми утрималися, це було наше політичне рішення. Викликано тим, що ми за економію бюджетних коштів. Багато недосказано, багато питань... Ми обов'язково повернемось до цього запитання», - прокоментувала очільниця фракції «Оппоблоку» в Довгинцівській раді Алла Козуб таке голосування.

Рішення відклали, говорить депутат, щоб додатково його вивчити.

У липні цього року прем'єр-міністр України заявляв, що попередній аналіз державних закупівель через систему ProZorro свідчить про економію державних коштів у розмірі 3-50%, а також «доводить, що зловживання у системі традиційних закупівель були».

Ознайомитись із текстом Закону України «Про публічні закупівлі» можна тут

На сесії не затвердили і список присяжних Довгинцівського суду. За словами депутатів, у додатку до проекту рішення районної в місті ради VII скликання «Про затвердження списку присяжних Довгинцівського суду» замало інформації про кандидатів.

Депутат від «Укропу» Сергій Гордєєв говорить: «Список присяжних подає Довгинцівський районний суд. Хто ці люди? Написано лише де працюють. Характеристики людей немає - я не голосуватиму невідомо за кого».

Якщо протягом двох місяців це рішення місцеві депутати так і не приймуть - питання перейде у юрисдикцію обласної влади.

З рештою проектів рішень, що виносились на сесію можна ознайомитись тут.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
28 мин

Все хорошо

30 : 38

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com