Криворіжець - боєць АТО змагатиметься у кросфіті

Главное фото новости
Фото: google.com
1kr.ua
Змагання з кросфіту «Ігри героїв» серед людей з обмеженими можливостями пройдуть 29 жовтня у Дніпрі.

25 людей з обмеженими можливостями підніматимуться по канату, віджиматимуться від підлоги, підтягуватимуться на турніку. Серед учасників є бійці, які отримали важкі поранення в зоні АТО.

«У деяких з хлопців важкі поранення, інші втратили кінцівки. Та незважаючи на це, бійці сповнені оптимізму й налаштовані на перемогу. Підтримати учасників можуть всі бажаючі», – зазначили у Дніпропетровській ОДА.

«Усі учасники без перебільшення є справжніми героями духу, сили, цілеспрямованості і життєлюбності, - підкреслила Наталія Злигостева, організатор змагання. - Воля до життя учасників і динаміка проекту покликані надихнути тисячі людей з інвалідністю, отриманою в результаті поранень на війні, важкій хворобі або через автомобільниої аварій».

До змагань із кросфіту учасники готувалися понад двох місяців. Займалися з професійними тренерами за спеціальною програмою, яка враховувала потенціал і індивідуальні особливості кожного спортсмена.

Серед учасників змагання є також наш земляк-криворіжець Андрій Забігайло, боєць 17-ой окремої танкової бригади.

«Я уже участвовал в соревнованиях «Игры героев» в Харькове и Киеве. Тренировался. Будут командные и одиночные упражнения. На соревннованиях я расчитываю на все свои возможности и силы», - говорить Андрій.

«Ігри героїв» стартують 29 жовтня у СК «Метеор» за адресою: Дніпро, вул. Макарова, 27А. Початок о 13.00. Тримати кулаки за учасників запрошуються всі бажаючі.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
18 мин

Все хорошо

01 : 46

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Спорт

Booking.com