Зустріч з норвезьким активістом у Кривому Розі

Главное фото новости
Фото: media.slovoidilo.ua
1kr.ua
Голова норвезької некомерційної організації «Bike for Peace» Торе Наерланд зустрінеться зі студентами вишів-переселенців: Донецький юридичний інститут МВС України та Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

Торе Наерланд - президент норвезької некомерційної організації «Bike for Peace» у 2015 році був удостоєний міжнародної премії Миру фонду ім. Ганді та номінований на Нобелівську премію Миру 2016 року.

Вже понад 30 років Торе веде боротьбу за мир, роззброєння і демократію на планеті. Мета «Bike for Peace» - популяризація ідеї миру та підвищення рівня інформованості людей про переваги співпраці, діалогу, а також про наслідки застосування ядерної зброї.

Норвежець організовує культурно-освітні тури у різних країнах світу за мир. Першу миротворчу кампанію запустили у 1978 році в Північній Ірландії.

У квітні 2016 року «Bike for Peace» провели перший велотур в Україні. У Києві та інших містах організували зустрічі Торе Наерланда зі студентами, активною молодіжною громадськістю та представниками влади.

Лідера «Bike for Peace» хвилює ситуація у Донецькій та Луганській областях, і він не припиняє спроби допомогти нашій країні подолати конфлікт.

У Кривий Ріг Торе приїжджає, щоб провести для усіх бажаючих лекції на тему «За мир в Україні та Європі!».

Відкрита зустріч відбудеться завтра, 21 жовтня, о 14.00 у актовій залі Саксаганської районної ради.

За матеріалами групи зв'язків з громадськістю ДЮІ МВС України.
Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
31 мин

Все хорошо

09 : 15

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com