Криворізькі школярі надіслали благодійну допомогу бійцям АТО

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
Напередодні Дня Захисника України у Криворізькій загальноосвітній школі № 55 провели волонтерський проект «Небайдужі серця». В акції брали участь вчителі, учні 1-11 класів та їх батьки.

Учасники проекту зібрали та відправили у зону АТО 22 посилки з побутовими речами і солодощами. Школярі створили для кожного воїна листівку «Ангел-охоронець для солдата». Діти написали на листівці привітання зі святом і побажання якнайшвидше повернутись до дому. До посилки додали і малюнки, обереги для підтримки сили духу.

Шкільні волонтери відправили благодійну допомогу у 17 Криворізьку бригаду механізованого батальйону 2 механізованої роти 1 лінії 2 ешелону, яка захищаэ теріторію Луганської області у місті Попасна.

Учні КЗШ №36 провели акцію «Діти - воїнам АТО». Школярі надіслали героям АТО посилки з подарунками з теплими речами, засобами гігієни та харчами.

До посилки діти додали лист до наших земляків: «Ми будемо молити Бога, щоб ви повернулися з перемогою цілими і неушкодженими. Ворог - жорстокий і підступний. Умови перебування в зоні АТО – надскладні. Але ваше завзяття і воля до перемоги, а також наші молитви здатні творити дива. Ми віримо, що все скоро закінчиться, і всі ви – наші захисники повернетеся як герої, на рідну, українську, Богом дану землю».Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Общество