ФК «Кривбас» подає апеляцію до Федерації футболу України

Главное фото новости
Фото: amsport.com.ua
1kr.ua
Після відхилення апеляції до обласної Федерації футболу, ФК «Кривбас» подає апеляцію до Федерації футболу України.

Про це заявив голова ГО «Кривбас має бути» Альберт Гарманюк: «Ми будемо звертатися до ФФУ з проханням втрутитися у дану ситуацію. Наш клуб діяв чітко до Регламенту змагань, а за всіма правилами технічну поразку мав отримати клуб-господар. В обласній Федерації нас повністю проігнорували. Тому керівництво команди і вирішило піти далі, адже дарувати три очки ми нікому не збираємось».

Нагадаємо, що 17 вересня на 7 хвилині гри поєдинок між ФК «Скорук» (Томаківка) і «Кривбасом» зупинили. Причина - бійка між вболівальниками обох клубів.

Вже через кілька днів всупереч Регламенту змагань контрольно-дисциплінарна комісія обласної Федерації присудила команді Кривого Рогу технічну поразку за те, що нібито криворізькі ультрас спровокували сутичку та своїми діями зірвали гру.

ФК «Кривбас» одразу подав апеляцію до керівного футбольного органу Дніпропетровщини. Зазначалося, що до гостьового сектору спочатку підійшов місцевий житель Томаківки з бейсбольною битою, а потім зав’язалась бійка.

Усі аргументи «Кривбасу» відхилили, а в діях клубу побачили «спроби ухилення від дисциплінарного покарання». Тепер криворізький клуб буде звертатися до інших інстанцій. Однією з них стане Федерація футболу України.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
34 мин

Все хорошо

06 : 11

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Спорт

Booking.com