Встановлено меморіальну дошку в пам'ять про Андрія Королюка

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
В переддень святкування Дня Захисника України на фасаді 68-ої школи встановили меморіальну дошку полеглому під Іловайськом Андрію Королюку.

До школи, що на мікрорайоні Гірницькому, Андрієві товариші по службі прийшли сьогодні, аби вшанувати його пам'ять та підтримати батьків.

«Встановлення цієї дошки - ініціатива нашої громадської організації. Ще у травні ми пообіцяли мамі Андрія зробити це», - говорить заступник голови ГО Батальйон Національного Захисту «Кривбас» Андрій Єрьоменко.
Отець Юрій, капелан Української Православної церкви Київського патріархату, після відкриття меморіальної дошки бійцю батальйону «Кривбас» освятив у школі капличку. А воїни передали у навчальний заклад декілька експонатів, привезених раніше із зони проведення антитерористичної операції.

Андрій Королюк вивчився у 46-му училищі на слюсара-ремонтника рухомого складу і помічника машиніста.
За фахом працював до призову на строкову. У 1999-200 роках служив неподалік Одеси зв'язківцем. У зоні проведення АТО чоловік ніс службу у 40-му батальйоні територіальної оборони (більш відомий як батальйон «Кривбас»).
Андрій загинув 29 серпня 2014 року під час виходу із так званого «зеленого коридору». 3-го вересня 2014 року тіло чоловіка знайшли пошуковці місії «Чорний тюльпан». Андрій спершу був похований як невідомий солдат на Краснопільському цвинтарі. І лише у березні 2015 року солдат Андрій Королюк був ідентифікований за ДНК та перепохований на Алеї слави у Кривому Розі.

«Зеленый корридор?! Зеленый? Да русские танки расстреляли нас, как котят. Да, русские. Я видел их. Но мне повезло - тупо повезло выжить. Королюку, как и десяткам моих товарищей - нет», - каже член ГО Батальйон Національного Захисту «Кривбас» Денис Золотарьов.

Це друга меморіальна дошка, яку сьогодні відкрили у місті.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Город