Обласні депутати закликають впровадити мораторій на підвищення тарифів в сфері ЖКХ

Главное фото новости
Фото: Днепропетровская ОГА
1kr.ua
Дніпропетровська обласна рада направляє звернення до Верховної Ради та Кабміну з вимогою ввести мораторій на підвищення цін і тарифів на послуги ЖКХ. Відповідний документ підтримали депутати обласної ради 29 липня у ході чергової сесії,- повідомля пресс-служба Днiпропетровської ОДА.

Зокрема, пропонується впровадити мораторій на підвищення з 1 липня 2016 року тарифів на житлово-комунальні послуги до покращення соціально-економічної ситуації в країні і встановлення прозорого механізму ціноутворення; заборони нараховувати з 1 липня 2016 та стягувати з населення пеню за несвоєчасну сплату за комунальні послуги; заборони постачальникам тепла, газу, електроенергії виставляти споживачам авансові рахунки за ненадані послуги та ін.

«Як представники місцевого самоврядування ми не можемо стояти осторонь актуальних проблем, які хвилюють людей. Зростання вартості енергоносії стало не підйомним тягарем для кожної родини: катастрофічні суми загонять населення у борги. Ситуація неприпустима та приводить на соціальної напруги. Тому ми звертаємось до Верховної Ради та Кабміну, аби вони переглянули політику у сфері енергоносіїв»
, - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
10 мин

Все хорошо

04 : 36

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com