ДніпроОДА запропонувала Кабміну зробити петриківку символікою Євробачення-2017
![ДніпроОДА запропонувала Кабміну зробити петриківку символікою Євробачення-2017 ДніпроОДА запропонувала Кабміну зробити петриківку символікою Євробачення-2017](https://img.1kr.ua/news_files/news/483e80d4/26228103/245698_3f273bdb2f910777494ccb6b6a36934be4dae7ed778b22d9e2208d7b002201461467631732.jpg)
Фото: Открытые источники
Напередодні очільник регіону отримав лист від Петриківської громади. Місцеві мешканці просили Валентина Резніченка підтримати їх ініціативу – прикрасити петриківкою символіку «Євробачення-2017».
«Петриківка – це народний бренд, який знають у всьому світі. Горді, що неповторною технікою такого розпису володіють саме наші майстри. Їх уміння можуть стати родзинкою та окрасою пісенного конкурсу «Євробачення-2017, – зазначив Валентин Резніченко. – Лист з проханням підтримати ініціативу Петриківської громади вже направили до Кабміну».
Ідея зробити петриківку символом Євробачення-2017 народилася у Ігора Лісного – молодого майстра з Петриківки. Він вже зробив попередні ескізи. Прагнення хлопця підтримав й центр народного мистецтва «Петриківка».
Дніпропетровщина чекає на рішення Кабміну.
Петриківські майстри готові стати до роботи у будь-який час.
Петриківський декоративний розпис визнаний культурним надбанням людства, внесений до Списку нематеріальної культурної спадщини «ЮНЕСКО» та є своєрідною візитівкою Дніпропетровщини.
Комментарии (2)
Major
15:57, 04 июля 2016
Еще нарисовать каждому на лбу. После этого снизится цена на жкх?газ?отопление?электроэнергию? Станет лучше жить!!!??? Будем культурные, но голодные.....
Владимир
09:09, 05 июля 2016
Согласен, вместо символики использовать тарифы на услуги и зарплату среднестатистического украинца... и пусть вся Европа оу*вает!!!