ДніпроОДА запропонувала Кабміну зробити петриківку символікою Євробачення-2017

Главное фото новости
Фото: Открытые источники
1kr.ua
Символом Євробачення-2017 може стати петриківка. Фірмовим розписом Дніпропетровщини прикрасять футболки, диски, браслети, сумки та чохли на мобільні телефони. З такою пропозицією звернувся до Кабміну голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Напередодні очільник регіону отримав лист від Петриківської громади. Місцеві мешканці просили Валентина Резніченка підтримати їх ініціативу – прикрасити петриківкою символіку «Євробачення-2017».

«Петриківка – це народний бренд, який знають у всьому світі. Горді, що неповторною технікою такого розпису володіють саме наші майстри. Їх уміння можуть стати родзинкою та окрасою пісенного конкурсу «Євробачення-2017, – зазначив Валентин Резніченко. – Лист з проханням підтримати ініціативу Петриківської громади вже направили до Кабміну».

Ідея зробити петриківку символом Євробачення-2017 народилася у Ігора Лісного – молодого майстра з Петриківки. Він вже зробив попередні ескізи. Прагнення хлопця підтримав й центр народного мистецтва «Петриківка».

Дніпропетровщина чекає на рішення Кабміну.

Петриківські майстри готові стати до роботи у будь-який час.

Петриківський декоративний розпис визнаний культурним надбанням людства, внесений до Списку нематеріальної культурної спадщини «ЮНЕСКО» та є своєрідною візитівкою Дніпропетровщини.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
20 мин

Все хорошо

09 : 29

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Культура

Booking.com