ДніпроОДА запропонувала Кабміну зробити петриківку символікою Євробачення-2017

Главное фото новости
Фото: Открытые источники
Символом Євробачення-2017 може стати петриківка. Фірмовим розписом Дніпропетровщини прикрасять футболки, диски, браслети, сумки та чохли на мобільні телефони. З такою пропозицією звернувся до Кабміну голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Напередодні очільник регіону отримав лист від Петриківської громади. Місцеві мешканці просили Валентина Резніченка підтримати їх ініціативу – прикрасити петриківкою символіку «Євробачення-2017».

«Петриківка – це народний бренд, який знають у всьому світі. Горді, що неповторною технікою такого розпису володіють саме наші майстри. Їх уміння можуть стати родзинкою та окрасою пісенного конкурсу «Євробачення-2017, – зазначив Валентин Резніченко. – Лист з проханням підтримати ініціативу Петриківської громади вже направили до Кабміну».

Ідея зробити петриківку символом Євробачення-2017 народилася у Ігора Лісного – молодого майстра з Петриківки. Він вже зробив попередні ескізи. Прагнення хлопця підтримав й центр народного мистецтва «Петриківка».

Дніпропетровщина чекає на рішення Кабміну.

Петриківські майстри готові стати до роботи у будь-який час.

Петриківський декоративний розпис визнаний культурним надбанням людства, внесений до Списку нематеріальної культурної спадщини «ЮНЕСКО» та є своєрідною візитівкою Дніпропетровщини.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Владимир
  • 5
  • 0
  • Ответить

Согласен, вместо символики использовать тарифы на услуги и зарплату среднестатистического украинца... и пусть вся Европа оу*вает!!!

Major
  • 9
  • 4
  • Ответить

Еще нарисовать каждому на лбу. После этого снизится цена на жкх?газ?отопление?электроэнергию? Станет лучше жить!!!??? Будем культурные, но голодные.....

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Культура