Криворізькі старшокласники отримали престижні мовні дипломи Німеччини

Главное фото новости
Фото: Дніпропетровська ОДА
Сім випускників Криворізької школи № 20 склали престижний мовний іспит DSD з німецької. Старшокласники пройшли тестування та підтвердили свій високий рівень володіння мовою. Отримати омріяні дипломи юних поліглотів запросили до Генерального консульства Німеччини у Дніпропетровську.

Про це повідомили у департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Читають, розмовляють, пишуть і розуміють німецьку на найвищому рівні 7 одинадцятикласників школи № 20 з Кривого Рогу. Школярі підтвердили високий рівень володіння іноземною і отримали престижний мовний диплом DSD. Відтепер вони можуть вступати до вишів Німеччини, Австрії, Швейцарії, брати участь у міжнародних програмах обміну.

«Тест надзвичайно складний, діти вже з першого класу починають готуватись до нього, - розповідає заступник директора школи № 20 Олена Оморокова. - Якщо хоча б одна з частин іспиту написана погано, учасник отримає лише свідотство, а не диплом. Сім учнів нашої школи успішно пройшли тестування цього року, один з випускників вже планує вступати до німецького вишу».

Отримати свої омріяні дипломи криворізькі школярі прийшли до Федерального консульства Федеративної республіки Німеччина.

В Україні працює 25 шкіл, що займаються підготовкою учнів до тестів DSD. Криворізька школа № 20 – єдина на Дніпропетровщині. Щороку з десяток її випускників отримують престижні мовні дипломи, продовжують отримувати освіту у німецькомовних країнах, згодом починають викладати іноземну мову.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Sir aleks
  • 2
  • 1
  • Ответить

Днепропетровск переименован: Верховная Рада проголосовала за смену названия областного центра

Sir aleks
  • 2
  • 1
  • Ответить

"Дніпропетровську" я дико извиняюсь, но кажется его переименовали

Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях
Мы в Facebook

Общество