Юні пожежні з Кривого Рогу стали призерами обласного фестивалю

Главное фото новости
Фото: ДСНС у Кривому Розі
Учора, 18 травня у Дніпропетровську пройшов обласний етап XXII Фестивалю дружин юних пожежних під девізом «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя – в біду не потрапляй».

Цього року до фіналу увійшли 7 команд: з Апостолівського й Криничанського районів, міст Жовті Води, Кривий Ріг, Павлоград та 2 команди з міста Дніпропетровськ.

Проведення фестивалю завжди є святом, яке збирає кмітливих, обдарованих та веселих підлітків. Команди міст та районних центрів мали змогу продемонструвати свої таланти та знання пожежно-рятувальної справи у різноманітних конкурсах, які включали в себе художність і жартівливість, змістовність номерів та оригінальність, а ще літературний рівень тексту, музичний супровід, костюми, реквізити, декорації, хореографію, артистизм та вокал.

У складі суддівської колегії були представники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області, Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Дніпропетровської обласної організації Добровільного пожежного товариства України, Товариства Червоного Хреста України, представник правління обласної ради ветеранів ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області, також, заслужений діяч мистецтв України та викладач основ режисури і майстерності акторського мистецтва театрально-художнього коледжу.

Наше місто у цих змаганнях представляла команда під назвою «Ангели» Криворізької педагогічної гімназії Довгинцівського району, яка посіла заслужене третє місце. Тож вітаємо наших юних пожежних.

Прес-служба ДСНС Кривого Рогу.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Комментарии

Нет комментариев
Загрузка...

Telegram чат Кривого Рога

Мы в социальных сетях

Мы в Facebook

Общество