Увага, водії! Поліція Кривого Рогу попереджає – не залишайте авто без нагляду

Главное фото новости
Фото: Первый Криворожский
1kr.ua
З метою забезпечення охорони власного майна Саксаганське відділення поліції рекомендує виробити звичку виймати ключ запалення і закривати автомобіль, навіть виходячи на секунду.

На сьогодні крадіжки з автомобілів - поширений злочин, який у більшості випадків вчинюється із використанням неуважності водія. Нерідко зловмисники викрадають ваші речі з салону, а то й сам автомобіль, поки водій купує цигарки чи дивиться на пошкоджене заднє колесо. Прохання співробітників поліції, не залишати сумки та барсетки на сидіннях біля відкритого вікна, сховайте їх подалі у салон, а по можливості забирати з собою. Деякі злодії грабують водіїв, коли ті зупиняють на червоне світло світлофора.Залишайте автомобіль на охоронюваних стоянках чи гаражних кооперативах.

З метою профілактики крадіжок автомобілів у Саксаганському районі м. Кривого Рогу розповсюджені попереджувальні листівки для водіїв, які залишають своє авто без належного нагляду та в місцях, які для цього не пристосовані.Отже, шановні водії, щоб не стати жертвою мисливців за «чужим», поліція рекомендує бути уважними, дотримуватися правил не лише безпечного руху, а й дбати про безпеку під час стоянки.

Телефонуйте до чергової частиниСаксаганського відділення поліції Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області за номером 64-20-20 чи 102.

Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
20 мин

Все хорошо

09 : 51

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Город

Booking.com