Свято для ветеранів від учнів криворізької школи

Свято для ветеранів від учнів криворізької школи

Фото: Школа №51

День перемоги над нацизмом – визначний день у житті кожного жителя нашого міста. Дух перемоги міцно тримають і учні Криворізької загальноосвітньої школи №51.

Вони стали активними учасниками Міських та Всеукраїнських акцій «Листівка ветерану», «Безсмертний полк», «Подвір’я ветерана». Вихованці шкільного кіногуртка «Сінема» прийняли участь у міському конкурсі відеороликів-привітань з Днем Великої Перемоги.

Учнівський колектив підготував для ветеранів у подарунок літературно-музичний реквієм під назвою «Дитинство, опалане війною», який відвідали Братко Володимир Олександрович та Перчун Олександр Васильович - члени Ради ветеранів ш.Родіна, Трішин Микола Олекчійович - член Ради ветеранів ш.Родіна та учасник війни.

Маленькі актори не лише заглиблювались у сумну статистику військових подій, а всім серцем намагалися донести до гостей свята те, що вони понад усе цінують безцінний скарб, який подарували їм визволителі.

Діти майстерно передавали емоції та почуття солдат, хто був на полях бою, жінок, які так і залишилися самотньо чекати свого коханого, дітей, хто не бачив дитинства, матерів, що не діждались синів з фронту.

На завершення під святкові мотиви «Дня Перемоги» у руках ветеранів замайоріли квіти, а діти з великою вдячністю висловили свої сподівання на те, що їх дитинство ніколи не буде опалене війною.

Дар'я Бардика, спеціально для 1kr.ua.

Ссылка скопирована в буфер обмена