Нові послуги на iGov: відтепер онлайн і Державна виконавча служба

Главное фото новости
Фото: iou-russia.com
1kr.ua
Нові адмінпослуги онлайн вже доступні на Дніпропетровщині. Відтепер в електронний формат переведені послуги Державної виконавчої служби. Отримати довідку про сплату аліментів, реквізити на оплату послуг чи зразки документів Державної виконавчої служби, записатися на прийом до державного виконавця – все це відтепер можна на iGov. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Дніпропетровщина, за традицією, стала однією з перших областей України, де в електронний формат переведені послуги Державної виконавчої служби. Відтепер мешканці регіону онлайн можуть записатися на прийом до державного виконавця, замовити довідку про розмір аліментів, зразки документів для звернення до органів Державної виконавчої служби. Онлайн можна ознайомитися й з ходом виконавчого провадження.

«Ще один державний орган Дніпропетровщини тепер працює в електронному форматі. Це не просто 5 додаткових послуг на iGov, це економія часу тисяч мешканців Дніпропетровщини, доступність державних послуг та комфорт для людей. На сьогодні в нашій області на iGov в режимі онлайн вже 195 найрізноманітніших адмінпослуг», - наголосив Валентин Резніченко.

5 нових адмінпослуг з’явилися на iGov у розділі «Виконавче провадження». Три з них наразі можуть отримати лише мешканці Дніпропетровщини. Наразі айтішники працюють над тим, щоб розповсюдити досвід регіону на всю Україну. Запевняють – найближчим часом цими адмінпослугами онлайн зможуть скористатися мешканці всієї країни.

З червня 2015 року Дніпропетровщина першою в Україні почала переводити адміністративні послуги в електронний формат. Стартували з найбільш затребуваних – довідки про несудимість, реєстрації автівки в МРЕВ, оформлення субсидії та виплат при народженні дитини. Завдяки спільним зусиллям IT-волонтерів та Дніпропетровської ОДА в Інтернеті уже 195 адмінпослуг – від оформлення закордонного паспорта до організації власного бізнесу.


Если Вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.


Воздушная тревога

Предыдущая тревога длилась –
57 мин

Все хорошо

46 : 09

Новости 1kr.ua в Tеlеgram

Мы в социальных сетях

Общество

Booking.com